Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz sporo fanpage? słabo zarabiasz?. Zapraszam do współpracy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Masz sporo fanpage? słabo zarabiasz?. Zapraszam do współpracy! (/Temat-Masz-sporo-fanpage-slabo-zarabiasz-Zapraszam-do-wspolpracy-148385)

Strony: 1 2


Masz sporo fanpage? słabo zarabiasz?. Zapraszam do współpracy! - Angelo_1988 - 19-06-2017 17:24

1.Współpraca! zarobek z reklam. Jeśli nie masz pomysłu na zarobek ze swoich fanpage to właśnie dobrze trafiłeś! :
2.Zapraszam do kontaktu. W skrócie chodzi o zarobek na stronach www, Twoim zadaniem będzie dawanie ruchu na różne domeny używając do tego Twoich fanpage. Dzięki naszej metodzie będziesz zarabiał o 60 % więcej od sms, adsense itp. :
3.Kontakt PRV. Osoby z dużymi ilościami fanpage mile widziane, jeśli masz tylko 5 stron to niestety ale z tego ruchu nie będzie i zarobku też nie będzie :/ interesują nas minimum 20 fanpage. Mogą już być takie zajechane, czym więcej tym lepiej. Twoim zadaniem będzie wrzucanie linków na Twoje fb. Zaznaczam nie ma w tym żadnego przekrętu scamu itp. Zarabiamy z reklam, mamy wyższe stawki w kliknięcie w reklamę z racji sporego ruchu który generujemy. Jeśli będziesz w stanie generować 30 tys ruchu w ciągu dnia przez cały miesiąc zapewniamy 2 - 3 tys zł zarobku !!! :


RE: Masz sporo fanpage? słabo zarabiasz?. Zapraszam do współpracy! - piotrgk4 - 19-06-2017 20:33

60% więcej niż adsense?
30 tysięcy ruchu dziennie na adsense daje przez miesiąc koło 2-3k więc chyba trochę przekoloryzowałeś...
Już nawet nie mówiąc o tym że jak wrzucisz popy czy inne gówna to ta stawka jeszcze bardzie rośnie.


RE: Masz sporo fanpage? słabo zarabiasz?. Zapraszam do współpracy! - Apps - 19-06-2017 20:47

@up - minimum 2-3k, przy dobrej optymalizacji 4-4,5 spokojnie :-)
Chyba, że pisze nie o UU tylko odsłonach.


RE: Masz sporo fanpage? słabo zarabiasz?. Zapraszam do współpracy! - Angelo_1988 - 19-06-2017 21:15

Zaraz zaraz Panowie ja gwarantuje wam taki zysk przy takim ruchu. Przecież to słaby ruch, przy 30 tys odsłonach na samym adsensie zarobilibyście 3 k spokojnie ? bez ściem haha !!!!. Przecież adsense płaci wam za kliknięcia w reklamy a nie za wyświetlenia !!!!! a ja wam daje gwarantowaną stawkę już ustaloną z góry. Nie musicie się martwić o kliknięcia czy ctr i rpm. Jeśli macie słabą treść na stronie i dostaniecie parę groszy to jak zarobicie 3 k haha ! bez jaj. Jakby to było takie proste to każdy zarabiałby na adsensie a teraz coraz mniej osób tak zarabia. Kasy można więcej zarobić byleby grać do jednej bramki! jeśli znajdą się ze dwie osoby z dobrym ruchem + obecnie moi wspólnicy to stawki idą w górę i kasy za tyle wyświetleń jest więcej !


RE: Masz sporo fanpage? słabo zarabiasz?. Zapraszam do współpracy! - Apps - 19-06-2017 21:31

Jeśli chodzi o zarobki z reklam zazwyczaj wszyscy piszą o uu, a nie odsłonach, to raz.
Dwa, nie wiem czy korzystałeś z adsense ale po jakimś czasie można przełożyć ilość odsłon na zarobki, oczywiście zależne jest to od wielu czynników ale można to uśrednić.
A trzy, to jeśli piszesz o odsłonach, nie unikalnych i za 30k płacisz 2-3k, to mogę w zależności od tematyki skierować Ci ruch około 100k dziennie, czyli płacisz 6-10k ?
Jeśli się zgadza to pisz szczegóły na PW, zobaczymy co i jak.


RE: Masz sporo fanpage? słabo zarabiasz?. Zapraszam do współpracy! - piotrgk4 - 19-06-2017 21:36

@[Angelo_1988] Proszę czytać z zrozumieniem
"30 tysięcy ruchu dziennie na adsense daje przez miesiąc koło 2-3k"
To samo mogę sam zaoferować a za stawkę 4-5k za tego typu ruch jak nawale reklam (obecnie to koło 3k za 1kk)

"Jeśli macie słabą treść na stronie i dostaniecie parę groszy to jak zarobicie 3 k"
Ty gadasz sam do siebie? Skąd wiesz jakie treści posiadamy?

"Jakby to było takie proste to każdy zarabiałby na adsensie a teraz coraz mniej osób tak zarabia."

Znowu wnioski wyciągnięte z 4 liter Smile. Możesz poprzeć to zdanie poprzez jakieś banie rynku? Zgaduje że masz wtyki w adsense i wiesz ile jest wydawców na rynku?

Ja osobiście odradzam jakikolwiek kontakt z tym Panem Smile Można dać ogłoszenie na forum z fanpagem i chęcią monetyzacji go to masę osób się zgłosi z lepszymi stawkami.


RE: Masz sporo fanpage? słabo zarabiasz?. Zapraszam do współpracy! - Angelo_1988 - 19-06-2017 21:45

Daje możliwość zarobku na wyświetleniach jeśli ruch będzie z facebooka. I tyle w temacie, a dlaczego facebook? dla jakości ruchu. "piotrgk4" jeśli sam jesteś w stanie zarabiać tak dobrze na ruchu z fb + adsense to super. ALe nie każdy ma tak dobre strony www z tak genialną treścią. Jeśli ktoś wcześniej miał stronki typu ala Kwejk to wie o co mi chodzi i dobrze mnie rozumie. Dostanie max 1 zł RPM na dzień i jak z tego zrobić 4 k w miesiącu ?. Moja oferta jest skierowana do osób które nie mają doświadczenia. Tworzę sieć wielu stron www za które mam płacone wysokie stawki bo Wszyscy gramy do jednej bramki !. Wszystkiego na tacy CI tu nie wyłożę, jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu. Czym nas jest więcej tym mamy większe zarobki cała idea. Jeśli chcesz być samotnym wilkiem i zarabiać marne grosze to proszę bardzo Smile pozdrawiam.

Już "Apps" pisał że może zorganizować 100k dziennie i co napisałem do niego i cisza!. Bo oczywiście z fb 100k nie da rady sam zorganizować. Ruch fb = prawdziwe adresy IP. I dlatego mamy nawet 10zł rpm !!!!. A jak już ktoś będzie robił myki i IP nie będzie się zgadzać to murowany ban. Interesuje mnie tylko i wyłącznie ruch z facebooka. Obecnie nigdzie takich zarobków nie dostaniecie!


RE: Masz sporo fanpage? słabo zarabiasz?. Zapraszam do współpracy! - Apps - 20-06-2017 06:57

@UP jaka cisza ? Nie odpisałem w 5 minut i już cisza z wykrzyknikiem ?
100k to nie problem i wielu userów na forum takli ruch może wygenerować więc pisz konkrety na PW i nie zaczynaj wypisywać z palca swoich wniosków.


RE: Masz sporo fanpage? słabo zarabiasz?. Zapraszam do współpracy! - demek1987 - 24-06-2017 12:50

z facebook-a z jednego fanpage i to tylko 26k lików na nim jest
a z 90k lików mam 2 razy tyle ale tutaj jest najwieksze RPM

[Obrazek: Oz4tmtC.png]
zarobki z dzisiaj do godziny 13:45

ze strony jest około 100 dziennie Smile i mówisz ze się nie da na AdSense zarobić Smile i treść nie jest jakaś genialna Smile z martwego fanpage nic się szczerze nie da zarobić Smile


RE: Masz sporo fanpage? słabo zarabiasz?. Zapraszam do współpracy! - jarunioo7 - 24-06-2017 14:12

Nie chcę się czepiać ale wprowadzasz ludzi w błąd..

"Dzięki naszej metodzie będziesz zarabiał o 60 % więcej od sms, adsense itp."

Oferujesz 2-3tyś. za 30k odsłon dziennie. Osoba generująca taki ruch na spokojnie może zarabiać od 5 tyś zł w górę (ja zarabiałem po 10k/msc na śmieciowych, zaspamowanych fanpagach) więc stawka, którą oferujesz nie jest wcale taka dobra..