Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam czegoś do monitorowania spamu e-mail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szukam czegoś do monitorowania spamu e-mail (/Temat-Szukam-czegos-do-monitorowania-spamu-e-mail-148026)



Szukam czegoś do monitorowania spamu e-mail - aero2 - 05-06-2017 15:09

Witam.

Szukam czegoś do monitorowania spamu e-mail, czyli czy ktoś odtworzył e-mail, kliknął coś w nim lub wypisał się z niego.

Nie chcę żadnych FreshMail i podobnych, co weryfikują wysyłkę przed jej wysłaniem, zna ktoś coś takiego bez moderacji?


RE: Szukam czegoś do monitorowania spamu e-mail - kubi131310 - 25-06-2017 20:50

Nie ma takiego czegos nie zawracaj sobie głowy


RE: Szukam czegoś do monitorowania spamu e-mail - rachman - 25-06-2017 21:02

Też nie słyszałem o czymś takim.

Jeśli swoje wiadomości tworzysz to możesz sobie zrobić licznik kliknięć i to podglądać. Otwarcie możesz zliczać wyświetleniem gifa na przykład (nie 100% metoda ale zawsze)...


RE: Szukam czegoś do monitorowania spamu e-mail - churel - 26-06-2017 15:23

Jeżeli chodzi o wyświetlenie zrób phantom pixel w php który jako parametr będzie miał email dodatkowo do klikania wystarczy to samo w linku Domena xxx.pl/x.php?e=(email) i tutaj 301 na stronę docelową oczywiście każda wiadomość wtedy musi mieć dynamiczny parametr Wink


RE: Szukam czegoś do monitorowania spamu e-mail - rachman - 26-06-2017 17:17

No to o tym samym pisałem ale kliki będzie zliczać natomiast wyświetlenia piksela nie koniecznie bo ktoś może mieć wyłączone wyświetlanie grafiki. Właściwie to już częste na pocztach że domyślnie jest wyłączone wyświetlanie z niezaufanych adresów grafik. Jeśli nie wyświetla grafik i w nic klient nie kliknie to nie będziesz mieć info że otworzył w ogóle wiadomość Undecided