Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
reklama adwords a program partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: reklama adwords a program partnerski (/Temat-reklama-adwords-a-program-partnerski-146765)



reklama adwords a program partnerski - Siadak - 27-04-2017 13:01

Adwords odrzuca reklamę jeżeli umieścimy link z przekierowaniem np. linku ref. z jakiejś sieci afiliacyjnej np. webepartners, macie pomysł jak to obejść/maksymalnie być efektywnym w tej reklamie? Zależy mi by skrócić drogę do produktu, bo to bardzo obniża konwersję, czyli stworzenie osobnego landing page odpada, chciałbym by od razu ktoś kto kliknie w reklamę przeszedł do produktu przez mojego reflinka, jednak Google odrzuca takie reklamy, znacie jakiś sposób by to obejść?


RE: reklama adwords a program partnerski - makecash - 28-04-2017 01:22

wstaw to cos jak iframe na swoja strone w 100% wymiarach


RE: reklama adwords a program partnerski - jarunioo7 - 28-04-2017 03:01

Iframe też najprawdopodobniej nie zaakceptują..

Spróbuj dać im do akceptacji normalną stronę, a jak już zaakceptują to wtedy dopiero dodaj przekierowanie. Podejrzewam, że i tak po jakimś czasie to znajdą ale przynajmniej nie zablokują od razu Smile Daj znać na pw czy się uda @[Siadak] Smile


RE: reklama adwords a program partnerski - Kart - 02-05-2017 14:59

Tak jak napisał jarunioo7. Ja tak zrobiłem i wszystko cykało ale o dziwo nie zablokowali.