Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Feromony męskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Feromony męskie (/Temat-Feromony-meskie-146711)

Strony: 1 2


Feromony męskie - kirm - 25-04-2017 13:55

Ktoś może używał perfum z feromonami dla mężczyzn? Sam od dłuższego czasu zastanawiam sie nad kupnem sobie czegoś takiego ale zastanawiam sie jakie wybrać .Tak aby nie wywalić na nie zbty dużo kasy ale jednocześnie aby kupic sobie coś co jednak ma jakieś działąnie. Co polecicie?


RE: Feromony męskie - Zły_Szeląg - 25-04-2017 14:04

Bez hejtu, ale jeżeli uważasz się za tak mało atrakcyjną osobę, że musisz używać feromonów żeby wyrywać laseczki to raczej niewiele Ci pomogą Smile


RE: Feromony męskie - perry5 - 02-05-2017 12:39

(25-04-2017 14:04)Zły_Szeląg napisał(a):  Bez hejtu, ale jeżeli uważasz się za tak mało atrakcyjną osobę, że musisz używać feromonów żeby wyrywać laseczki to raczej niewiele Ci pomogą Smile

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Zapach jest istotnym czynnikiem. Niektóre laski tak ładnie pachną, że można odpłynąć - i mimo, że nie zawsze są super atrakcyjne.

Tak więc Twoja teoria jest do obalenia.


RE: Feromony męskie - kirm - 04-05-2017 10:12

Nie jestem niby taki brzydki albo głupi Ale nie jestem w stanie wyjść ze strefy przyjaciela Przynajmniej u dziewczyn na których mi zależy ;/ Dlatego też chciałem się tutaj dopytać czy ktos moze używał i czy mogą bardziej pomóc w gadce?


RE: Feromony męskie - Lemonade - 04-05-2017 17:59

Może zainteresuje Cię opinia tej "drugiej strony".
Okey - zapach ma znaczenie. Tak samo jak wygląd - to jest coś fizycznego, z czym stykamy się niemal natychmiast. Ale bez "gadki" i czegoś, co ta "gadka" ma przekazać, wygląd, zapach czy marka butów przestają mieć znaczenie.
Jeśli mają Ci po prostu dodać pewności siebie, to spoko. Każdy ma swoje metody, ale zakładam, że przyczyną jej braku nie jest zły zapach, więc ja bym na Twoim miejscu popracowała nad przyczyną.

Dobrym kluczem do wychodzenia z "friendzone" jest szczera rozmowa Wink Wiem z doświadczenia - narzeczony (który swoją drogą z tej strefy nie zniknął) również poleca Wink


RE: Feromony męskie - rachman - 04-05-2017 19:19

Twoja sprawa jak wyglądasz i Twoja sprawa czemu chcesz feromony.
Na kij te rozkminy osobiste panowie?

Dawno dawno temu kupiłem też sobie z ciekawości przy okazji robienia zakupów większych dla kumpla który nie miał komputera i efekt jakiś jest. Uwagę na pewno zwraca ale czy na więcej możesz liczyć nie wiem bo nie testowałem Wink Używałem jako perfumy a nie jako wabik niemniej widać było zwiększone zainteresowanie... Nie znam się na markach nie doradzę ale radziłbym nic najtańszego bo podejrzewam albo feromonów będzie mało albo zapach będzie niezbyt Wink

Kumpel jak psa wypaskudził tym to można było się pośmiać jak po parku laski głaskały i tak pociągały noskami nie rozumiejąc za bardzo co ten pies tak miło wania Wink


RE: Feromony męskie - Lechita_1922 - 04-05-2017 20:29

Ja ci powiem tak Big Grin Te feromony to 1, ale musisz czyms ja zatrzymać (nie hajsem i feromonamiBig Grin )
To doda Ci jedynie pewności siebie możeWink (jak ciuchy, auto, dom, kasa) Bo jak spotkasz bardziej ogarnięta laskę to wiesz na rozmowie się skończyBig Grin
Jak laski nie zainteresujesz potem, będzie kruchoo..
To tak samo jak byś mógł sobie kupić jakąś nową fajną bmke, audi. Myślisz, że laski się nie zainteresują?Big Grin Tylko nie ma co porównywać auta do perfum tak samo z kasom Big Grin to by działo lepiej niż każdy perfumik i na dłużej Big Grin (róże są panie bez obrazy, ale dużo znalazłoby się , gdybys im kupił co miesiąc rzeczy za tysiączka)

kolego moja radaa... Masz pewno jakies koleżanki z którymi się dobrze gada uderz najpierw tam, bez inwestycji większych. Które znasz i przy których nie musisz się psikaćWink Albo na balet z kuplami. Cos na pewno poznasz...
Ale pytanie w " w co uderzasz"? Big Grin Poszukaj dziewczyny, która chce Cie takiego jakim jesteś. Bo jak chcesz tylko poruch** to wystarczy pare piwekTongue Big Grin


RE: Feromony męskie - perry5 - 05-05-2017 11:42

Na początku, zanim dziewczyna nie pozna jakim się jest naprawdę, trzeba trochę włożyć w to wytrwałości, starań, zaangażowania, pieniędzy. Większość osób przez to przechodzi - taka jest prawda.
Zapach jest wg mnie ważnym czynnikiem. Ale nie moię tutj o zapachu typu woda po goleniu Wars, tylko coś bardziej wyrafinowanego. A więc zapachy typu Love Desire, typu Pheromone Essence czy typu BTB czyli Be The Best.


RE: Feromony męskie - kirm - 11-05-2017 08:01

Ok . Zaszalałem i zamówiłem pheromone essence. Jak przyjdą to napiszę czy działają Tongue


RE: Feromony męskie - coffee - 11-05-2017 19:45

(04-05-2017 19:19)rachman napisał(a):  Twoja sprawa jak wyglądasz i Twoja sprawa czemu chcesz feromony.
Na kij te rozkminy osobiste panowie?

Te rozkminy osobiste mogą bardziej pomóc, niż te feromony. Typ ludzi, którzy myśli, że dobry sprzęt komputerowy zrobi z niego super e-sportowca, dobry samochód zagwarantuje wyrywanie lasek itd musi się w końcu czegoś nauczyć. Żeby zainteresować sobą super dziewczynie trzeba coś więcej niż takie prowizoryczne rzeczy jak feromony. Moim zdaniem jest to szukanie naiwnych.


Apropo podrywaniu i tego, czy kobiety lecą na hajs polecam ten artykuł (jak i cała stronę):
http://www.podrywaj.org/pieniadze_a_kobiety