Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię konta facebook - Hurt, minimum 50 sztuk, bez wer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię konta facebook - Hurt, minimum 50 sztuk, bez wer (/Temat-Kupie-konta-facebook-Hurt-minimum-50-sztuk-bez-wer-146194)



Kupię konta facebook - Hurt, minimum 50 sztuk, bez wer - inux - 08-04-2017 00:34

1.Nazwa przedmiotu : Konta facebook - każda ilość (+50)
2.Opis przedmiotu : uzupełnione: zdjęcie profilowe, zdjęcie w tle, wybrane miasto zamieszkania - dowolne, weryfikacja mailowa(potwierdzona) + dostęp do maila na to samo hasło

- BEZ weryfikacji telefonicznej
- BEZ znajomych
- data urodzenia - osoby pełnoletnie - zdjęcie profilowe wiekowo odpowiadające dacie urodzenia
- zdjęcia profilowe bez powtarzania się

3.Zdjęcia : n/d
4.Kontakt : pw lub gg
5.Cena :
1zł / konto

6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal / przelew

Minimalna liczba jaką kupię: 50
Maksymalna: kupię każdą ilość

Kupowałem już u wielu osób. Większość 13 latków nie ma pojęcia nawet jak założyć konto i pyta się, żebym im wyjaśnił ... Jeżeli chcesz mi sprzedać konta to nie pisz, że zrobisz kiedyś tylko konkret: np. że masz 100 kont, płacę paypal na początku za pierwsze 5 - sprawdzam i później za większe paczki.


RE: Kupię konta facebook - Hurt, minimum 50 sztuk, bez wer - jergele - 08-04-2017 21:43

Wszystko się zgadza, oprócz "BEZ znajomych"... ale może podejdzie.
GG 868540

Na liście równo 53:
http://sates.pl/img/fb.png


RE: Kupię konta facebook - Hurt, minimum 50 sztuk, bez wer - inux - 09-04-2017 11:41

(08-04-2017 21:43)jergele napisał(a):  Wszystko się zgadza, oprócz "BEZ znajomych"... ale może podejdzie.
GG 868540

Na liście równo 53:
http://sates.pl/img/fb.png

Nie zgadzaj się jeszcze takie drobnostki jak: cena, weryfikacja...
Proszę o dokładne czytanie oferty.


RE: Kupię konta facebook - Hurt, minimum 50 sztuk, bez wer - inux - 20-09-2017 13:42

Oferta nadal aktualna. Kupuję każdą ilość. Proszę o kontakt na pw lub gg.


RE: Kupię konta facebook - Hurt, minimum 50 sztuk, bez wer - inux - 22-09-2017 09:17

Kilka osób napisało. Dla przyspieszenia ścieżki - na 100% wezmę wszystkie konta. Masz tysiąc, wezmę tysiąc. Płace mniejszymi partiami, żeby nie było oszustwa, więc jeżeli ktoś zamierza zmarnować swój i mój czas bo chce mnie oszukać na 15zł to radzę w ogóle nie pisać Smile

Mój gg jest na moim profilu. Więc zapraszam do kontaktu.

ps. nie piszcie, że za kilka dni będziecie mieli konta itp. Tylko konkretnie. "Mam 20 kont, teraz". Podajesz paypala, ja robię przelew. Odbieram konta i tyle - 2min.


RE: Kupię konta facebook - Hurt, minimum 50 sztuk, bez wer - jacektw - 31-10-2017 22:42

Aktualne ?


Kupię konta facebook - Hurt, minimum 50 sztuk, bez wer - Majka - 13-02-2018 18:48

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.