Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
#RakContent | Life Is Good - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: #RakContent | Life Is Good (/Temat-RakContent-Life-Is-Good-145997)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: #RakContent [] Czy wiesz jak zarabiać 7 000 złotych DZIENNIE na Sub SMS? - Rak - 24-05-2017 13:32

Aaaa to wiem który Jerk No nisza kozacka Lol


RE: #RakContent [] Czy wiesz jak zarabiać 7 000 złotych DZIENNIE na Sub SMS? - patrolpxd - 24-05-2017 14:27

Przybliży mi ktoś o co chodzi z tym Koskiem?


RE: #RakContent [] Czy wiesz jak zarabiać 7 000 złotych DZIENNIE na Sub SMS? - Rak - 24-05-2017 18:32

@[patrolpxd]
https://www.facebook.com/pudzianowski.official/posts/1353285738055373


RE: #RakContent [] Czy wiesz jak zarabiać 7 000 złotych DZIENNIE na Sub SMS? - patrolpxd - 24-05-2017 19:27

To on chyba jeszcze do tej pory liczy $$ na koncie z takiej niszy Big Grin


RE: #RakContent [] Czy wiesz jak zarabiać 7 000 złotych DZIENNIE na Sub SMS? - Rak - 24-05-2017 20:50

(24-05-2017 19:27)patrolpxd napisał(a):  To on chyba jeszcze do tej pory liczy $$ na koncie z takiej niszy Big Grin

Świat zza krat nie taki kolorowy Tongue


RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku| - Rak - 06-06-2017 22:16

No hejka świrusy Big Grin Ostatnie dni miały dla mnie słodko-gorzki smak, bo praca idzie coraz sprawniej i są efekty, jest ładna pogoda, zawarłem kilka ciekawych znajomości, a jednocześnie życie wali mi się na głowę Jerk2 Póki co nie jest w porządku, ale piniondz jakoś wpada. Pod względem kwot jest dużo lepiej niż wcześniej i wszystko z automatu. Cel na czerwiec ustalam na 1700 PLN + 10k do końca roku licząc od maja. Z tym że cel roczny będzie liczony razem z bieżącymi wydatkami - podliczam same oszczędności.

Aktualnie piszę tekst po angielsku na 1k słów, i idzie mi całkiem nieźle, kupiłem kurs SEO za 2 stówy i programik do linkowania Jerk2 Ktoś zaraz napisze, że się nie opłaca, ale ja wychodzę z założenia, że lepiej żeby zwróciła się inwestycja w byznesy niż w alko i kebaby Cool Chociaż kursem SEO się nie najesz Undecided

Wystartowałem też z kilkoma projektami - raczej takie eksperymenty, zrobiłem kilka śmieciowych stron na wordpressie pod niszę z niską konkurencją i chcę zobaczyć czy przyniosą efekty xD Kiedyś coś takiego przyniosło mi parę groszy Smile


uwaga bo teraz czas na


Podsumowanie maja

LeadNow
[Obrazek: 59kHgVY.png]

Eforsa
[Obrazek: y3cse6e.png]

Na eforsie więcej, bo mam więcej linków. Polecam oba serwisy.

LeadNow - dobra konwersja mimo braku nazwy pliku, odnowienia długo się trzymają, wypłaty w ciągu 24h, bardzo dobry support. Ostatnio pojawiła się możliwość dodania nazwy pliku.
Eforsa - fantastyczna konwersja, ale te odnowienia to póki co porażka, większy zysk mam z samych aktywacji. Pomocny support, bardzo fajny mechanizm tworzenia linków, funkcja "zapisz jako nowy" bardzo usprawniła moją pracę. Niestety długo trzeba czekać na wypłatę.


Maj został zamknięty z kwotą
1312,50 PLN



CZERWIEC: 1700 PLN


Exclamation A czym Rak zajmuje się poza zarabianiem w internecie? Exclamation
Aktualnie jestem bezrobotnym 20-letnim człowiekiem czekającym na wyniki z matury, którą miałem pisać rok temu. Czasem pomagam ojcu w firmie, często też pracowałem jako sprzedawca. Trenuję kalistenikę, zajmuję się grafiką komputerową, interesuję się psychologią, relacjami międzyludzkimi, ekonomią, parapsychologią, duchowością i sprzedażą. W niektórych dziedzinach jestem dobry, w niektórych mniej Jerk Lubię biegać, pić yerba mate, czytać książki i medytować. Czasami trolluję na forach i piję tanie wina
koniec






dobranoc Big Grin


RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku| - Grubykesz - 07-06-2017 07:35

Podoba mi się. Smile

Przeczytałem cały dziennik i widzę, że robisz postępy - tak trzymaj! Smile


RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku| - Rak - 09-06-2017 12:54

Dzięki @[Grubykesz] Big Grin

Aktualna sytuacja
[Obrazek: AU6pdE9.png] [Obrazek: vkQ5ojE.png]

Razem 443,50 w ciągu 9 dni, kiedyś ledwo wyciągałem tyle na miesiąc z subów Big Grin A wystarczyło pobawić się w odnowienia.

Według moich prognoz, z samego opierdzielania się zarobię gdzieś 1400 PLN. Ale nie opierdzielam się, tylko ciężko pracuję, więc cel 1700 będzie przekroczony. Myślałem nad tym, żeby podnieść do 2000 PLN, ale to zobaczymy w przyszłości Big Grin

Co u mnie:
Zostałem świadkiem bierzmowania 2
Ruszam z kolejnym projektem pod PPA
Piszę ebooka do promowania na sub sms Big Grin
Przyjdzie wypłata z eforsy i ruszam z jeszcze jednym, ściśle tajnym projektem pod Polskę o kryptonimie p.o.r.n.o. Dodgy
Przetestuję też nowe programy CPL na Lead.Network Wink

Zgarnąłem 50 PLN za friko na uberze impreza



Ostatnio wywaliłem z życia wchodzenie na portale informacyjne i fejsbuka. Wam też to polecam, zobaczycie co się stanie Idea






RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku| - Rak - 03-07-2017 11:24

Jutro podsumowanie czerwca, zdradzę tylko, że cel nie został przekroczony głównie z powodu zawirowań na rynku i problemów z moimi narzędziami.

Aktualnie ruszyłem z projektem pod reklamy (AdSense/PopAds), mam zamiar skupić się nad social media Big Grin Dokładniej jest to blog kulinarny. Projekt bardziej pod zabawę, nie oczekuję kokosów z niego. Obecnie mam zrobione logo i konto na pintereście, wkrótce dostanę wypłatę i kupuję domenę.

Rozpocząłem także pracę nad projektem pod Polskę, szczegółów na razie nie zdradzam.

Statystyki ze strony międzynarodowej, jednoniszówki:

[Obrazek: 595a258c7dd84.jpg]
powoli w górę Big Grin


W czerwcu wydarzyło się dużo fajnych rzeczy, także prywatnie jest ok Big Grin





PS: Zdałem maturę Huh


RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku - dawids7627 - 03-07-2017 13:29

All eyez on me <3 widzę że ktoś tu słucha dobrej muzyki Smile