Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
League of Legends - zarabianie za granie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: League of Legends - zarabianie za granie (/Temat-League-of-Legends-zarabianie-za-granie-145956)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: League of Legends - zarabianie za granie - bestek112 - 01-04-2017 01:06

(01-04-2017 00:51)BATOREX napisał(a):  
(31-03-2017 23:53)bestek112 napisał(a):  Nic nie wypłacą i ukradną wszystkie konta połączone. Pozdrawiam Wink


BOŻE... CZY TY TO WIDZISZ!?


(01-04-2017 00:25)shf napisał(a):  Okrasc moze nie okradna ale scamem smierdzi!

Chyba jedyne słowa które znacie to "scam".
Wpłacasz pieniądze? NIE

Taka era nastała że za dobrą grę się pieniądze otrzymuje, wiesz? Popatrz na IEM np.

Kto wie, może strona przeznaczona jest do wyłapywania dobrych graczy na turnieje.

Ogólnie płakać się chce patrząc na wasz pesymizm i te typowe polaczkowe pieprzenie, jak gram w LOLa to aż mi wstyd kiedy ktoś mnie zapyta skąd jestem a odpowiadam że z POLSKI. Tragiczna opinia w sieci...

Każdy ma swoje zdanie, ja swoje wyraziłem. Z doświadczenia wiem ze takie sytuacje się zdarzają. Jeśli tak się będziesz bulwersował na opinie każdego kto napisze post to te Forum nie jest dla Ciebie. Ogarnij się. Uważaj bo ktoś z takiej strony weźmie Cię na turniej beka
Jest to ostatni mój post w tym temacie. Pozdrawiam


RE: League of Legends - zarabianie za granie - BATOREX - 01-04-2017 01:45

(01-04-2017 01:06)bestek112 napisał(a):  
(01-04-2017 00:51)BATOREX napisał(a):  
(31-03-2017 23:53)bestek112 napisał(a):  Nic nie wypłacą i ukradną wszystkie konta połączone. Pozdrawiam Wink


BOŻE... CZY TY TO WIDZISZ!?


(01-04-2017 00:25)shf napisał(a):  Okrasc moze nie okradna ale scamem smierdzi!

Chyba jedyne słowa które znacie to "scam".
Wpłacasz pieniądze? NIE

Taka era nastała że za dobrą grę się pieniądze otrzymuje, wiesz? Popatrz na IEM np.

Kto wie, może strona przeznaczona jest do wyłapywania dobrych graczy na turnieje.

Ogólnie płakać się chce patrząc na wasz pesymizm i te typowe polaczkowe pieprzenie, jak gram w LOLa to aż mi wstyd kiedy ktoś mnie zapyta skąd jestem a odpowiadam że z POLSKI. Tragiczna opinia w sieci...

Każdy ma swoje zdanie, ja swoje wyraziłem. Z doświadczenia wiem ze takie sytuacje się zdarzają. Jeśli tak się będziesz bulwersował na opinie każdego kto napisze post to te Forum nie jest dla Ciebie. Ogarnij się. Uważaj bo ktoś z takiej strony weźmie Cię na turniej beka
Jest to ostatni mój post w tym temacie. Pozdrawiam


Bo to co napisałeś to jest co najmniej żałosne więc nie dziw się że tak reaguję...


RE: League of Legends - zarabianie za granie - FuQerex - 01-04-2017 02:33

(01-04-2017 00:51)BATOREX napisał(a):  
(31-03-2017 23:53)bestek112 napisał(a):  Nic nie wypłacą i ukradną wszystkie konta połączone. Pozdrawiam Wink

Trochę offtopic ale również gram i mogę stwierdzić że Polacy są wyzywani od najgroszych. Znani z flame'u I innych gryfingow , ale nic na to nie poradzisz. Co jak coś ale typowy polaczek grający w Lola ma 13-16 lat więc mentalność gimbazy



BOŻE... CZY TY TO WIDZISZ!?


(01-04-2017 00:25)shf napisał(a):  Okrasc moze nie okradna ale scamem smierdzi!

Chyba jedyne słowa które znacie to "scam".
Wpłacasz pieniądze? NIE

Taka era nastała że za dobrą grę się pieniądze otrzymuje, wiesz? Popatrz na IEM np.

Kto wie, może strona przeznaczona jest do wyłapywania dobrych graczy na turnieje.

Ogólnie płakać się chce patrząc na wasz pesymizm i te typowe polaczkowe pieprzenie, jak gram w LOLa to aż mi wstyd kiedy ktoś mnie zapyta skąd jestem a odpowiadam że z POLSKI. Tragiczna opinia w sieci...



RE: League of Legends - zarabianie za granie - BATOREX - 03-04-2017 12:35

Byłem w ostatnim konkursie na 3 miejscu ale potem inni zagrali lepiej i wrzuciło mnie na 11. Dostałem 0.40 euro Tongue


RE: League of Legends - zarabianie za granie - BATOREX - 03-04-2017 17:20

Dostępny jest teraz konkurs w którym do wygrania za 1 miejsce jest 20 Euro Tongue
Pozostało 70 miejsc na zapisy, jutro już nie będzie na 100 %


RE: League of Legends - zarabianie za granie - pilonek - 04-04-2017 05:08

batorex wrzucisz potwierdzenie wypłaty to wyjdą co niektórym gały pozdrawiam i czekam na potwierdzenie


RE: League of Legends - zarabianie za granie - BATOREX - 04-04-2017 09:34

(04-04-2017 05:08)pilonek napisał(a):  batorex wrzucisz potwierdzenie wypłaty to wyjdą co niektórym gały pozdrawiam i czekam na potwierdzenie

Jak nazbieram 10 euro to jak najbardziej wstawię (minimalna ilość do wypłaty)
Już mam 1 Big Grin


RE: League of Legends - zarabianie za granie - timeto - 04-04-2017 21:57

Już, czy dopiero? Wink


RE: League of Legends - zarabianie za granie - BATOREX - 05-04-2017 11:34

(04-04-2017 21:57)timeto napisał(a):  Już, czy dopiero? Wink

No niby dopiero, aczkolwiek spróbuję zając teraz wysoką pozycję w konkursie, może uda się nazbierać już na wypłatę Big Grin


RE: League of Legends - zarabianie za granie - timeto - 05-04-2017 21:11

Pobawiłbym się w to z miłą chęcią, gdyby byli na 100% wypłacalni, konto na lolu mam i gram całkiem dobrze, ale wolę nie tracić czasu Smile