Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prawa Autorskie, mozliwosc nagrania filmu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Prawa Autorskie, mozliwosc nagrania filmu? (/Temat-Prawa-Autorskie-mozliwosc-nagrania-filmu-145723)

Strony: 1 2


RE: Prawa Autorskie, mozliwosc nagrania filmu? - cornel9192 - 26-03-2017 20:24

Cholerka w sumie racja. Ciężko będzie to nagrać...


RE: Prawa Autorskie, mozliwosc nagrania filmu? - rachman - 26-03-2017 20:35

No ciężko jeśli nie recenzja, nie cele naukowe itd. to właściwie nie ma podstaw by mieć prawo czyjąś pracę wykorzystywać. Z drugiej strony też wiesz - czemu zgodne z prawem miałoby dorabianie się na cudzej pracy... to może tylko rząd Wink


RE: Prawa Autorskie, mozliwosc nagrania filmu? - cornel9192 - 28-03-2017 21:33

Hah, no racja ;D no cóż zastanowię się nad tym jeszcze a szkoda bo te wszystkie quizy takie nielogiczne, narzucające coś a ja myślę że zrobiłbym to lepiej Tongue


RE: Prawa Autorskie, mozliwosc nagrania filmu? - rachman - 28-03-2017 22:37

To skombinuj muzyczkę podobną ale darmową. Są serwisy z free utworami tylko trzeba nieźle przeszperać net. Jakieś grafy też znajdź free. Albo na wstępie pokaż grafę z gry danej i parę zdań o niej słowem wstępu - jakaś opinia, przeżycia, recenzja o niej no i myślę że już powinno być ok (pewności nie daję) Wink


RE: Prawa Autorskie, mozliwosc nagrania filmu? - cornel9192 - 30-03-2017 00:59

Też myślałem aby na końcu filmu dopowiedzieć 30 sekund o danej grze czy coś że polecam itp Tongue