Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na androida - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Na androida (/Temat-Na-androida-145092)



Na androida - Andzej - 06-03-2017 22:08

Chciałbym przedstawić nowo powstałą aplikacje z wypłatami na pay pall, Amazon i Google Play
Gift Gamę to gra w której zdobywamy punkty przez różne czynności po których zakończeniu wyświetla nam się reklama na 3 sek.
Mamy 4 formy zarobku (każdych możemy użyć 5 razy dziennie)
-lucky spin w którym kręcimy kołem i dostajemy punkty
-slot mania czyli automat (tutaj można wyciągnąć sporo punktów)
-fire fingers - dostajemy punkty za każde kliknięcie w ciągu paru sekund
- i oczywiście oglądanie reklam ale jest nieopłacalne bo jest mała stawka
/Zdjęcia niżej/

Sytuacja wygląda tak : dziennie spokojnie można wyciągnąć ponad 1000 pkt. a 1$ na pay pall to 7500 ale wiadomo większe sumki do wypłaty są bardziej opłacalne

Tu jest reff który jak wpiszesz (już po rajestracji dostaniesz az 5000 wiec jest to bardzo przyjemne Smile. Po prostu trzeba po zalogowaniu wpiazać PR834CZ /ja jeszcze nie wpisałem więc jak ktoś założy to też użyję bo wolę gościa z forum niż jakiegoś randoma

PS: nie wiem jak dodać link do stronki a Google play :/

Gift Gamę - Freestyle Gift Cardiff (pełna nazwa)

Gift Game - Free Gift Card sorry za tłumacza -,-


RE: Na androida - PaweelOS - 07-03-2017 08:45

Ma ktoś jakieś doświadczenie, z ww. aplikacją?


RE: Na androida - Martinuss - 07-03-2017 09:00

@Andzej

Wszystko spoko, ale chciałbym potwierdzenie wypłaty że ta aplikacja jest wypłacalna.


RE: Na androida - Andzej - 07-03-2017 09:48

Ok dajcie mi parę dni Smile


RE: Na androida - kamil22gol - 05-04-2017 21:42

Wyplaca? Ile da sie na tym zarobic?


RE: Na androida - bestek112 - 05-04-2017 21:51

Dziwne jak dla mnie, kasa za kręcenie kołem? No nic, czekamy aż ktokolwiek wypłaci.


RE: Na androida - wojtek69 - 06-04-2017 13:54

Udało sie komuś ?


RE: Na androida - Wojtantv - 06-04-2017 15:35

Obserwując komentarze z google Play, wiele opinii jest pozytywnych, aczkolwiek ludzie piszą że to tylko się tak wydaje łatwo, a tak na prawdę ciężko uzbierać na 1$ Tongue


RE: Na androida - Blvckfvnk - 06-04-2017 16:05

Działa na prostej zasadzie - im bliżej wypłaty jesteśmy, tym rzadziej wygrywamy Big Grin Dochodzi do takiego momentu, że z żadnej opcji oprócz ,,fire finger" nie dostajemy punktów, niby ,,losowo".


RE: Na androida - mankaston14 - 12-04-2017 12:12

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


Wyplacalny serwis ale wolno sie zbiera. Kod na 0,3 dolarow kanadyjskich: JUC4F3T wpisujemy w zakladce "Suprise"