Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Guxinimod - 07-10-2018 00:47

A ja tak się zapytam profilaktycznie - da się zarobić 3 dolce dziennie w tym serwisie bez multikont? Po co te boty? Skoro kliknięcie w to zajmuje maks 20sekund?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 07-10-2018 02:51

Nie da się zarobić tyle bez Multikina i bota.ostatnio na klikaniu wyszło mi ok 0,70 dolara .


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Duxone00 - 07-10-2018 08:46

(02-10-2018 20:39)TheJerremi napisał(a):  Jak już się zamknęło roszczenie, to nie można zobaczyć tych wiadomości...

Coś tam było że użytkownik tego paypala złamał nasz regulamin i tam wkleili swoj link do TOS'u.

ale jaki regulamin żeby go złamać trzeba wpierw być o istnieniu takowego poinformowanym + jakaś akceptacja go albo coś
a tutaj masz tylko logowanie przez twich'a i tyle bez rejestracji bez akceptacji regulaminu jedynie co to przy rejestracji konta na twich.tv może być coś o multi kontach ale raczej w to wątpię. więc raczej szło z tego wybrnąć Big Grin

(06-10-2018 10:53)brovvaro napisał(a):  Jak mam ujemne saldo na Paypal to musze to zapłacić kiedyś czy jak to jest?

jeżeli nie opłacisz to po jakimś czasie dostaniesz bana, u mnie było -30zł bo typ co miał LucreLab.com miał stronkę z wymianą kasy za sms wymieniłem i po 2 latach nie wiem jakim cudem paypal cofnął te 30zł które mi wysłał


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Konrath - 10-10-2018 17:06

Leży mi $20 na koncie. Jest ryzyko tego roszczenia, jeśli używałem bota ze wtyczek, ale nie miałem multikont? Bana nie dostałem.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - brovvaro - 10-10-2018 23:53

(07-10-2018 08:46)Duxone00 napisał(a):  jeżeli nie opłacisz to po jakimś czasie dostaniesz bana, u mnie było -30zł bo typ co miał LucreLab.com miał stronkę z wymianą kasy za sms wymieniłem i po 2 latach nie wiem jakim cudem paypal cofnął te 30zł które mi wysłał

Rozumiem, ale jak mam połączonego paypala z kartą kredytową to sami sobie nie wezmą jak mam ujemne saldo tak? Wiem, że nie bede go już mogł używać.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 12-10-2018 06:50

Chyba się kapnęli, że boty działają przez Twittera bo od 22h żadnych tam ofert a fizycznie się pojawiają ;D


Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - KliXeR - 12-10-2018 07:02

No dokładnie beka


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - brovvaro - 12-10-2018 11:30

400 kredytów za dzień, co raz słabsza ta stronka Sad


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - skylones - 12-10-2018 12:42

Kiedyś to naprawdę można było zarobić na tej stronie. Teraz pojawia mi się coraz mniej ofert! Mój rekord kredytów na dzień z tego tygodnia to 500. Strona schodzi na psy, cóż nic nie trwa wiecznie.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - zarobki11 - 12-10-2018 13:21

Nie wiem ja manualne wyklinałem 300 kredytów a dużo na to jakoś nie poświeciłem. Po prostu mało ofert i one długo stoją nawet do kilku godzin.