Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - brovvaro - 28-09-2018 23:31

Dostałem bana ale nie na konto, tylko na adres IP. Musiałem kombinować z VPN i teraz jest większe obciążenie komputera.

Osobiście nie wydaję mi się, żeby inwestycja w VPSy miała sens, więc wszystko robie lokalnie na jednej maszynie.

Gdzieś w kwietniu kupiłem 4 konta premium za ok. 140zł, używam na nich bota 24/7 z odświeżaniem po ok. 3min i dziennie wychodzi 4$. Po pierwszych 20 dniach zarobiłem czysto na konto bankowe ok. 280zł. Od tego momentu, już się nie martwie czy dostane bana czy strona przestanie istnieć. Ja już swoje zarobiłem. Aktualnie myśle nad rozszerzeniem o kolejne 4 konta, ale obawiam się że sprzęt tego nie udźwignie, co by znaczyło inwestycje również we własny komputer, a dokładniej pamięc RAM.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - zarobki11 - 29-09-2018 00:26

Zależy jakiego vps kupisz jak zapłacisz tak jak ja za jednego 3 dolary to mojim zdaniem się opłaca. Nie chałasuje mi to nie grzeje a zarabia. Zależy jak na to patrzysz i jaki masz komputer. Ja ogólnie taż dostałem bana na IP to skorzystałem z VPN na operze i nie odczułem jakiegoś zwolnienia. Odświeżam losowo, mama inny czas klikania ofert i trochę zmieniłem ustawienia bo mam nadzieję jak najdłużej wytrzymać bez bana. Smile


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Patek - 29-09-2018 00:39

429 pkt dziś uzbieranych bez bota (00:00-00:00), przynajmniej spokojna głowa że bana nie dostanę Cool


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 29-09-2018 11:50

(29-09-2018 00:39)Patek napisał(a):  429 pkt dziś uzbieranych bez bota (00:00-00:00), przynajmniej spokojna głowa że bana nie dostanę Cool

1327 pkt z botem (ostatnie 24h), jest ryzyko jest zabawa Huh
przy 430 wychodzi wypłata raz na 45 dni, przy 1300 raz na 16 dni ;D


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - heycrey - 29-09-2018 15:49

Z botem typu combo wtyczek, czy z prawdziwym botem? U mnie na combo wtyczek 850 pkt w 24h tylko

edit: 850pkt na wysłużonym koncie, a 1050 na świeżym


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 29-09-2018 16:05

(29-09-2018 15:49)heycrey napisał(a):  Z botem typu combo wtyczek, czy z prawdziwym botem?

Z hybrydą Big Grin mam skrypt w PHP sprawdzający i wtyczki, żeby to działo się przeglądarce


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Joker7777 - 29-09-2018 20:05

Czy ten bot co ktoś sprzedaje działa też na Linuxie ? I gdzie jest link do tego bota ( tego co bazuje na wpisach na Twitterze) bo chyba jestem slepy i nie mogę znaleźć


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - pawlosek - 29-09-2018 21:22

Skoro już się chwalimy, to u mnie wpadło ~1500 coinsów w 24h. Tongue

No i wypłata zlecona, zobaczymy czy dostanę Big Grin


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Thinro - 30-09-2018 04:56

No to ten

"You have been banned from using our services. Bans typically occur for abusing the referral system with fake accounts or unfollowing mass amounts of streamers after gaining Credits from them.

Banned Reason: Multiple Accounts

If you think you were banned in error, please send us an email: [email protected]"

Musieli dojść po paypalu, premium było kupione z jednego paypala, ale z innego maila


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - pawlosek - 30-09-2018 07:28

(30-09-2018 04:56)Thinro napisał(a):  No to ten

"You have been banned from using our services. Bans typically occur for abusing the referral system with fake accounts or unfollowing mass amounts of streamers after gaining Credits from them.

Banned Reason: Multiple Accounts

If you think you were banned in error, please send us an email: [email protected]"

Musieli dojść po paypalu, premium było kupione z jednego paypala, ale z innego maila


Hah, u mnie to samo, dopiero po zleceniu wypłaty, co ciekawe, z drugiego konta nawet nie było wypłacane Tongue Więc wszystkie osoby z multi baju baju