Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - mololel - 25-09-2018 17:04

Wydaje mi się że zostały zbanowane numery ip aniżeli całe konta bo po włączenie vpna wszystko działa prawidłowo


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Gawronix - 25-09-2018 18:02

U mnie również na serwerach strona nie działa, a na moim koncie bez bota wszystko śmiga.
Pozostaje tylko czekać.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Doorm - 25-09-2018 18:11

Chyba część kont pobanowali. Z 1600 ludzi jak było do południa jest niespełna 1000


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - stolar7 - 25-09-2018 18:21

Mam to samo. "You have been banned from TwitchFollows." na domowym IP, natomiast na telefonie przy wyłączonym wifi wszystko śmiga.
Tragedia te ostatnie tygodnie. A taka była ładna stronka..


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Doorm - 25-09-2018 18:35

Koniec botów chyba he


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - zarobki11 - 25-09-2018 19:38

Doorm ale śmieszne.Kolejny prorok się znalazł który tylko posty sobie nabija.Przeczytaj cały wątek a zobaczysz że takich ,,geniuszy" było już trochę.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Doorm - 25-09-2018 19:46

Sam jesteś "geniusz".


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Thinro - 25-09-2018 20:00

Nie dostałem jeszcze odpowiedzi od supportu, ale widzę że nie dostałem bana na konto tylko na ip, bo konto działa na innym ip i przez cały dzień nie miałem żadnej oferty "views", u was też tak mało ofert po tych banach?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - heycrey - 25-09-2018 20:01

Wprowadzili jakieś shadow bany? Nie pokazuje mi żadnej oferty od kilku godzin, chociaż widzę na twitterze, że ciągle pojawiają się nowe


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 25-09-2018 20:05

(25-09-2018 20:01)heycrey napisał(a):  Wprowadzili jakieś shadow bany? Nie pokazuje mi żadnej oferty od kilku godzin, chociaż widzę na twitterze, że ciągle pojawiają się nowe

Rzeczywiście, ta sama sytuacja u mnie Undecided