Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - olesh - 19-09-2018 17:20

Kurcze, przez tydzień po gruntownej przebudowie, która w dodatku się nie zakończyła mówicie że lipa. To nie Hipi, daje im czas ogarnąć projekt, i ogarnięcie się bo zajedziecie kolejną stronę, chodź i tak jestem pod wrażeniem że nie zrobili tego wenezuelczycy.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 19-09-2018 21:52

strona wróciła


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 20-09-2018 06:05

Czy wam też tak strona ciężko dziala ? Od kilku dni to jest masakra . Raz działa raz nie i długo się ładuje .


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - star4x5 - 20-09-2018 15:23

Mają problemy pewnie przez boty i odświezanie co chwile serwer nie wyrabia.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Alario - 21-09-2018 20:04

Strona umiera, nie ładuje się w ogóle, albo daje bana po pierwszym wejściu od kilku godzin. Już wolałbym wprowadzenie captchy, żeby chociaż działała normalnie dla tych co sami klikają, lepsze to niż nic


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - zarobki11 - 21-09-2018 20:49

Mi wszystko normalnie chodzi i nie mam problemów ładuje się może nie za szybko ale przecież ja tego nie klikam.Bana w ogóle nie dostałem jak się ustawi na odświeżanie co 3 minuty.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - freaky11 - 21-09-2018 23:27

Nie wiem co się dzieje tu.. Jakieś delaye, teraz cloudflare i dalej strona leży.. Słabo.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - star4x5 - 22-09-2018 07:53

Mogliby wprowadzic captche bylby swiety spokój. A nie takie cułanie po kilka punktów przez te rpoblemy z serwerem.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - mololel - 22-09-2018 08:08

Myślę że captcha by dużo nie pomogła
Na stronach typu freebitco.in też jest i ludzie szybko sobie z tym problemem poradzili


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - brovvaro - 22-09-2018 09:00

(22-09-2018 07:53)star4x5 napisał(a):  Mogliby wprowadzic captche bylby swiety spokój. A nie takie cułanie po kilka punktów przez te rpoblemy z serwerem.

beka beka Możesz przestać używać tej strony i też będzie dobrze

Przez ostatni tydzień tylko ~5,200 monet, przez te całe przebudowy strony i jej nieaktywność
Dwie wypłaty po 20$ w drodze, system wypłat jest do poprawy, po ich stronie mogliby to zautomatyzować