Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Konta Facebook (/Temat-Konta-Facebook-144317)



Konta Facebook - zirtz - 16-02-2017 13:17

Siemka, idę w kierunku reklamowania swojego produktu na facebooku, w planie mam założenie jak największej ilości kont FB i dołączanie do grup z mojej niszy a potem pisanie postów z linkiem do mojego produktu. Pytanie mam teraz do kogoś kto podobnie jak Ja zajmuje się facebookiem i zakłada na nim konta. Szukałem różnych tematów ale są przestarzałe, jeżeli ominąłem jakiś ciekawy i spamuje forum przepraszam Smile Pytanie: Czy znacie sprawdzone sposoby na zakładanie kont facebook? w jakim odstępie dodawać się do grup, w jakim odstępie akceptować znajomych, kiedy i jak często pisać posty na grupach/ na swojej osi czasu?
Wiem że wszystko mogę sprawdzić sam ale dostałem już na kilku kontach bana to może jest ktoś kto się zna, jak do czegoś dojdę też z chęcią się podziele Smile Pozdro


RE: Konta Facebook - krystianobux - 16-02-2017 13:26

Ja wypracowując swój sposób na dorobek aktywny na fejsie to max 20 grup na jedno konto, akceptować max 50 osób dziennie. Uważam że częstotliwość nijak sie ma z oryginalnością wpisu. Wrzuć htaccess na folder niszy na ftpie i zmieniam sobie po prostu końcówki w linku, czasem też pare słów w tekście i będzie w miare bezpiecznie. Bynajmniej narazie bo facebook lubi się wzmacniać zabezpieczeniami Big Grin


RE: Konta Facebook - bestek112 - 17-02-2017 00:29

Coraz trudniej reklamowac coś na facebook, zaraz wyskakuje weryfikacja, a jak nie weryfikacja to do grup coraz mniej przyjmują takie świeże konta. Co do sposobów, jest ich mnóstwo na google.


RE: Konta Facebook - krystianobux - 17-02-2017 02:48

Dlatego warto mieć zaplecze w postaci stażowych kont a jak nie to zainwestować w nie. Tworzenie nowych kont zjadło by moje nerwy 4


RE: Konta Facebook - helix - 20-02-2017 10:13

Skrypty nie działają mi do masowego dodawania znajomych do swojej grupy i z innej grupy do swojej