Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak strony w wynikach google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Brak strony w wynikach google (/Temat-Brak-strony-w-wynikach-google-144234)



Brak strony w wynikach google - Nymeb - 14-02-2017 15:37

Jakoś dwa tygodnie temu kupiłem domenę. Problem jest taki,że jest już zaindeksowana(dodawałem ją przez webmaster tools),a nie ma jej nawet w top300. Patrząc na wyniki w serpyou.com jest tylko 'volume'. Konkurencja jest mała. Sama optymalizacja mysle powinna dac wyniki ~top50-100. Strona była robiona własnoręcznie tzn. sam zmieniałem szablon, treść itd. Może być tak,że przez ten szablon nie chce być wyzej w wynikach? Aha i koncowka to .website - moze to miec jakies znaczenie? Inna strona, z koncowka .com po tygodniu juz normalnie była na 30-40 pozycjach - tylko,że była stawiana na wordpressie. Teraz tak czy w tym szablonie może być coś co nie pozwola 'osiągać' wyższych pozycji czy to po prostu dlatego,ze to nowa domena i mam czekac?


RE: Brak strony w wynikach google - trybulski - 14-02-2017 18:39

Tak, masz czekać. Ale co ja tam wiem? Zdobywaj linki i z czasem efekty się pojawią. Zobacz przetłumaczony artykuł Gdaka: http://www.blog.gdaq.pl/2017/02/jak-dlugo-trwa-pozycjonowanie-w-google/


RE: Brak strony w wynikach google - Nymeb - 14-02-2017 20:43

Czyli tylko czekać? Może być coś takiego w szablonie co blokuje wbicie do top300? Może te witryny .website i inne wolniej wskakują?


RE: Brak strony w wynikach google - banenek1 - 14-02-2017 20:44

Najwidoczniej Twoja strona nie ma ciekawej treści dla Google'a. Zobacz, miałem ten sam problem dla mojej strony. Strona nie była praktycznie w ogóle widoczna w Google, dopiero, gdy dodałem trochę treści, takiej unikalnej, napisanej przeze mnie, fachowej i pomocnej dla użytkowników - robot zaindeksował moją stronę i wyświetla ją w wynikach nawet na pierwszej stronie (to głównie dzięki linkowaniu z innych stron - to dużo dało). Podaj może adres tej strony to postaram się ocenić, czego tam Ci brakuje.

Zwróć też uwagę, czy w parametrach nagłówka nie masz opcji: "noindex".


RE: Brak strony w wynikach google - bestek112 - 15-02-2017 00:36

Wstawiaj tagi, linkuj, poczekaj trochę i strona się pojawi.