Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shoutbox zwiększenie ilości chatów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Shoutbox zwiększenie ilości chatów (/Temat-Shoutbox-zwiekszenie-ilosci-chatow-143541)



Shoutbox zwiększenie ilości chatów - KenkyushaKamil - 29-01-2017 21:42

Witam bardzo serdecznie użytkowników shoutboxa Jerk
Związku z cichym sporem toczącym się między śmieszkami, a ludźmi którzy chcą trzymać poziom chatu(niczym Atlas) proponowałbym wprowadzenie aż dwóch nowych pokoi bądź chatów na shoutboxie które by pełniły 3 różne funkcje:

- Śmieszki pokój/chat przeznaczony dla ludzi którzy chcą się pośmiać z minecrafta oraz ludzi go dalej nagrywających w dobie tak popularnego csgo.
- Pomoc pokój/chat przeznaczony dla ludzi tzw. kołków przepraszam kołczów mojego pokroju którzy lubią pomagać nowym dobrym słowem bądź podejściem.
- Na poziomie/Ogólny chat który będzie pokazywał, że nasze forum jest lepsze od tych co robią kasę.

Mam nadzieje, że część tego pomysłu wejdzie w życie aby nasi drogocenni moderatorzy nie marnowali czasu na "trzymanie" poziomu na chacie.


RE: Shoutbox zwiększenie ilości chatów - jarunioo7 - 30-01-2017 01:50

Ja bym zrobił podział na trzy pokoje.

1) Ogólnie
2) Śmieszki (coś dla twardego, begrezenta itd) Jerk2
3) Zarabianie (poważne rozmowy, a nie pytanie o nisze)

Podejrzewam, że wprowadzenie tego na forum byłoby zbyt czasochłonne / nieopłacalne ale myślę, że można zrobić jakiś zewnętrzny czat i po prostu dać do niego link nad shoutboxem Smile W takim wypadu pozostanie tylko do rozwiązania sprawa adminów na tych czatach..


RE: Shoutbox zwiększenie ilości chatów - MaLiN - 30-01-2017 02:20

Jeszcze stworzyć czat o rewszerach...

Przecież "kanały" które zaproponowałeś nie miałyby żadnego sensu. Jeden czat wystarcza w zupełności - można pośmieszkować (w granicach rozsądku i zgodnie z regulaminem), pomóc innymi i pisać o zarabianiu przez internet.


RE: Shoutbox zwiększenie ilości chatów - Begrezen - 30-01-2017 07:28

obawiam się, że nawet gdyby coś takiego powstało, i gdybym nawet dostał unbana, melin i tak by mnie banował na czacie dla śmieszków Sad taki jusz muj los banity impreza


RE: Shoutbox zwiększenie ilości chatów - ged321 - 30-01-2017 08:19

Co z tego że cs go jest teraz popularne...


RE: Shoutbox zwiększenie ilości chatów - PaulRcootiC - 30-01-2017 09:23

@[Begrezen] #MakeBegrezenFreeAgain #UwolnićBegrezena
Tak, powinien powstać taki czat.


RE: Shoutbox zwiększenie ilości chatów - alizen - 30-01-2017 09:36

Powinien powstać taki czat, tylko bez yaziraimpreza


RE: Shoutbox zwiększenie ilości chatów - Admin - 30-01-2017 11:39

Taaa od razu czateria interia impreza


RE: Shoutbox zwiększenie ilości chatów - MilanFan - 30-01-2017 12:13

To może jeszcze jakiś pokój +18. Jerk


RE: Shoutbox zwiększenie ilości chatów - yazir - 30-01-2017 12:20

super pomysł dodajmy jeszcze jeden czatbox dla ludzi którzy mają przynajmniej resztki rozumu i godności człowieka...


Pomysł beznadziejny, user do bana