Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Początek (/Temat-Poczatek-143339)

Strony: 1 2


Początek - Herelin1 - 24-01-2017 20:49

Witam,
Jestem owy w temacie i nie za bardzo wiem od czego zacząć. Poproszę o wskazówki dla początkującego. Gdzie szukać info i od czego najlepiej zacząć żeby zarobić. Nie chciałbym klikać w reklamy bo podobno gra nie warta świeczki ;(


RE: Początek - Zasiu - 24-01-2017 21:53

Poczytaj dzienniki pracy. Sam nie wiedziałem od czego zacząć, a dzienniki mi bardzo pomogły Smile


RE: Początek - Slight - 24-01-2017 22:04

No ja mogę chyba Ci tylko podpowiedzieć gdzie zajrzeć:


http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279

http://zarabiam.com/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34


Przeglądaj forum, może akurat znajdzie się coś dla Ciebie, co będziesz umiał, będziesz chciał. Niektóre pomysły będą wymagały ciężkiej pracy bądź też wkładu pieniężnej.


RE: Początek - ged321 - 24-01-2017 22:28

Dużo osób zaczyna od skracaczy nie wiem czy Ci się spodobają.
Linki do niektórych masz w mojej sygnaturze


RE: Początek - NeedDolar - 24-01-2017 23:26

Witaj Smile na forum jest bardzo dużo poradników dzięki którym poznasz podstawowe zasady zarabiania w internecie. Dzięki dziennikom pracy earnerów z forum dowiesz się ile można zarobić na konkretnych programach partnerskich a dodatkowo zyskasz wskazówki ile czasu ktoś poświęcił na dany wynik. Możesz też poszukać mentora, który Cię poprowadzi przez świat zarobku w internecie Wink


RE: Początek - Taxic - 24-01-2017 23:55

[Obrazek: 72344428.jpg]


RE: Początek - bestek112 - 25-01-2017 01:01

Przede wszystkim bez własnego pomysłu na siebie będzie Ci ciężko. Żeby zarobić coś w necie musisz trochę ruszyć łepetyną i wymyślić coś co akurat Tobie będzie pasowało jako zarobek. Na necie można dorobić zarabiając 100zł miesiecznie a można też zarobić 1000zł miesięcznie lub więcej. Ale powiem Ci jedno, to zależy tylko od Ciebie. Praktycznie wszystkie możliwe sposoby na zarobek masz na tym forum. Dzienniki pracy i inne działy stoją otworem, ogrom wiedzy. Tylko czytać i próbować. Polecam metodę prób i błędów Smile


RE: Początek - Herelin1 - 25-01-2017 09:11

Dzięki za odpowiedzi! A co z kryptowalutami? Czy osoba początkująca może zacząć się w to "bawić"??


RE: Początek - Czaq - 25-01-2017 09:56

A moim zdaniem na początek warto zarobić pierwsze pieniądze na czymś bez wiekszych inwestycji.

Tutaj chociażby nasuwaja sie sub-smsy, ppa, ppi, cpa.
Zanim cokolwiek zrobisz sprawdź dział @[treepay.pl] , Zobacz mój temat pomocy osobom nowym, programy, zakladki.
Wydaje mi się, ze to dla Ciebie będzie idealne rozwiązanie na początek Wink


RE: Początek - Herelin1 - 25-01-2017 11:03

Rozumiem. Widziałem że na Yobit można zbierać darmowe kryptowaluty lub zacząć z minimalnym wkładem. Pytanie czy to ms sens. Może jedynie taki by poćwiczyć.