Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najtańsza rzecz z Aliexpress | Nowy Fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Najtańsza rzecz z Aliexpress | Nowy Fanpage (/Temat-Najtansza-rzecz-z-Aliexpress-Nowy-Fanpage-142978)



Najtańsza rzecz z Aliexpress | Nowy Fanpage - bestek112 - 15-01-2017 22:22

Zapraszam was na mój nowy kanał na YouTube. Zostawcie Suba, każdy kiedyś zaczynał! Smile





Na kanale będę wrzucał filmy unboxingu rzeczy z chin itp Myślę że może być fajnie Big Grin


RE: Najtańsza rzecz z Aliexpress | Nowy Fanpage - trybulski - 16-01-2017 12:14

Jak na początek jest wporzo Smile Zastanawiałem się kilka dni temu, jaki jest najdroższy przedmiot dostępny w ogóle na Ali. Wie ktoś?


RE: Najtańsza rzecz z Aliexpress | Nowy Fanpage - bestek112 - 17-01-2017 00:10

(16-01-2017 12:14)trybulski napisał(a):  Jak na początek jest wporzo Smile Zastanawiałem się kilka dni temu, jaki jest najdroższy przedmiot dostępny w ogóle na Ali. Wie ktoś?

Tego nie wiem. Jak spoko to fajnie, teraz jeszcze jak zdobyć publiczność Big Grin


RE: Najtańsza rzecz z Aliexpress | Nowy Fanpage - radmatuszewski - 17-01-2017 00:44

Pomyśl nad napisaniem sobie czegoś w rodzaju scenariusza. Mam wrażenie jakbyś podczas nagrywania gubił wątek a scenariusz by temu zapobiegł.

No, ale jak na pierwsze próby jest fajnie, pomysł też ciekawy. Pewnie sam będę zaglądał xD


RE: Najtańsza rzecz z Aliexpress | Nowy Fanpage - milkus - 17-01-2017 10:37

Ja lubię takie filmy, a Twój jest w porządku.

Widzę, że Vectrą B śmigasz.


RE: Najtańsza rzecz z Aliexpress | Nowy Fanpage - bestek112 - 17-01-2017 23:03

(17-01-2017 10:37)milkus napisał(a):  Ja lubię takie filmy, a Twój jest w porządku.

Widzę, że Vectrą B śmigasz.

Dokładnie, Vectra najlepsza haha Big Grin
Dzięki, teraz tylko publike złapać.

[Obrazek: 20170114_131902.jpg]

(17-01-2017 00:44)radmatuszewski napisał(a):  Pomyśl nad napisaniem sobie czegoś w rodzaju scenariusza. Mam wrażenie jakbyś podczas nagrywania gubił wątek a scenariusz by temu zapobiegł.

No, ale jak na pierwsze próby jest fajnie, pomysł też ciekawy. Pewnie sam będę zaglądał xD

O dobry pomysł, dzięki.

Widzę że nazwisko te same co ja Wink


RE: Najtańsza rzecz z Aliexpress | Nowy Fanpage - bestek112 - 20-01-2017 01:05





Smile


Najtańsza rzecz z Aliexpress | Nowy Fanpage - Hybrid1990 - 04-11-2019 20:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.