Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proszę o przetłumaczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Proszę o przetłumaczenie (/Temat-Prosze-o-przetlumaczenie-1426)



Proszę o przetłumaczenie - Parada - 04-02-2010 14:59

Proszę o przetłumaczenie tego na Angielski Smile

"Witam, całą ekipę Lockerz. Otóż muszę się wam do czegoś przyznać. Mam ogólnie 25 znajomych zaproszonych na moim koncie. Zrobiłem 20 fake e-maili, aby uzyskać status Z-lista, czego żałuje... Dlaczego się wam przyznaje do tego ? Rzecz jest prosta, ponieważ mam teraz wyrzuty sumienia, że oszukuje na stronce gdzie i tak można za darmo w łatwy sposób otrzymać darmowe rzeczy. Róbcie co chcecie z tym kontem, ja po prostu chciałem to wam powiedzieć, aby mi ulżyło, choć szczerze mówiąc zbierałbym se jeszcze PTZ na nagrody...

Pozdrawiam całą ekipę Lockerz"


RE: Proszę o przetłumaczenie - RedSkal - 04-02-2010 19:14

Hello Lockerz. I have to make a confession. I have 25 invited members on my account. I made
20 fakes accounts to have z-List, I really regret it. You may ask me why I`m telling You this,
its really simple. I don`t feel well when I cheat and I gain free staff for it. Do as You please
with this account. I just want to tell You that I have clean conscience. But I have to admit
I would like to gain more points for presents.


RE: Proszę o przetłumaczenie - xmaniek6 - 10-11-2018 16:33

można wiedzieć co to za strona?

#EDIT zarobki11
po 1 nie zobaczyłem kiedy był zrobiony wątek i kiedy była odpowiedź , wątek pokazał mi się w Dokładnie statystyki (nad chatboxem) zobaczyłem wątek ,
zwykle tam są nowe napisane tematy więc się nie patrzyłem nawet na datę Smile mój błąd
po 2 jedyne co u ciebie widzę to same wątki o "tanich kontach" i głupie odpisywanie więc o nabijanie postów nie osądzaj innych jeżeli sam nie jesteś święty
po 3 możesz mnie zgłosić do administracji zc , aby usunęli ten post + zamknęli ten wątek , dali nawet warm'a ich decyzja będzie najlepsza
pozdrawiam


RE: Proszę o przetłumaczenie - zarobki11 - 10-11-2018 16:39

Wiesz nie wiem do kogo to pytanie użytkownika ( twórcy tematu) nie ma od 4 lat a osobę co tłumaczyła od 8 lat. Więc jedyne co robisz to zaśmiecasz forum i nabijasz sobie posty.