Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]PaidVeal - nowy hit zarobkowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM]PaidVeal - nowy hit zarobkowy (/Temat-SCAM-PaidVeal-nowy-hit-zarobkowy-142598)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - StoneMan - 18-02-2017 16:26

Jednak odradzam ci dorzucać bo na monitorach : Problem / Scam
Więc albo już upadł albo naprawde kurczowo sie trzyma i płaci od czasu do czasu jakiś tam % z nowych wpłat


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - kubagrzybowski - 18-02-2017 17:28

w kilku monitorach był już od dawna SCAM a jednak mi płacił więc to nie zawsze jest jednoznaczne aczkolwiek powinno dać do myślenia, nie wpłacajcie aż nie będzie nowych dowodów.


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - realnyfake - 18-02-2017 20:15

Moja wypłata od wczoraj pending. Niestety prawdopodobnie to już scam, bo na fb też ludzie się skarżą na brak wypłat, ale w payment proof ich przybywa więc już sam nie wiem o co chodzi Smile Ostatni post na fb jest z Walentynek gdzie życzyli miłego dnia i informowali o zmianach w serwisie. Btw. Zmiany w serwisie to też jest dobry pretekst, dlaczego wypłaty nie przychodzą.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - Cromiell - 19-02-2017 13:57

Legenda głosi, że Payment Proof były kiedyś prawdziwe... Sex


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - realnyfake - 19-02-2017 15:59

(19-02-2017 13:57)Cromiell napisał(a):  Legenda głosi, że Payment Proof były kiedyś prawdziwe... Sex
No wiesz... Legendy to trochę prawdy i trochę kłamstwa Smile

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - mattxx - 19-02-2017 16:23

Dzisiaj (po 4 dniach oczekiwania) zlecenie mojej wypłaty zostało usunięte? To znaczy kasa wróciła do "earnings". Zleciłem ponownie wypłatę, zobaczymy.


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - realnyfake - 19-02-2017 16:27

(19-02-2017 16:23)mattxx napisał(a):  Dzisiaj (po 4 dniach oczekiwania) zlecenie mojej wypłaty zostało usunięte? To znaczy kasa wróciła do "earnings". Zleciłem ponownie wypłatę, zobaczymy.
Mi kasa wróciła do balance Sad [Obrazek: 32e370cbf3c7b900b81deab17f313f5e.jpg]

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Uwaga, program to prawdopodobnie nie jest scam. Na facebooku wstawili post z wyjaśnieniami + każdy użytkownik dostał 0.05$ od Paidveal w ramach rekompensaty Smile Oto post z fb: "Hello, Smile we hope you a good weekend, we have made some upgrades in paidveal last days, and causing of that we turned some payouts to your balances to make the upgrade, until yesterday's payouts and excuse us for that, we added 0.05$ for every one and sorry for any inconvenience. have a good day,". Środki w trakcie wypłaty zostały zwrócone do "balance", więc trzeba jeszcze troszkę poczekać na wypłatę Smile Tak jak wczoraj pisałem, to były problemy przejściowe.


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - kubagrzybowski - 19-02-2017 18:01

a moja wypłatka dzisiaj zlecona już jest na koncie, więc na 100% nie SCAM więc można spokojnie inwestować no i bonusik wospomniany $0,5 dla każdego.


HuhHuhHuhDowodzik, troszkę przymusowa ta wypłatka no aleHuhHuhHuhHuh
[Obrazek: 20aezvp.png]
[Obrazek: b81kba.png]


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - realnyfake - 19-02-2017 19:10

(19-02-2017 18:01)kubagrzybowski napisał(a):  a moja wypłatka dzisiaj zlecona już jest na koncie, więc na 100% nie SCAM więc można spokojnie inwestować no i bonusik wospomniany $0,5 dla każdego.


HuhHuhHuhDowodzik, troszkę przymusowa ta wypłatka no aleHuhHuhHuhHuh
[Obrazek: 20aezvp.png]
[Obrazek: b81kba.png]
Poprawka - bonus 0.05$ Smile

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - bestek112 - 19-02-2017 22:50

Nie ma się co oszukiwać że każdy tego typu program prędzej czy później padnie.