Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TreePay - Kradzież programu, Konkurs na "nisze" | Sensacja roku Afera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: TreePay (/Forum-TreePay-402)
+---- Wątek: TreePay - Kradzież programu, Konkurs na "nisze" | Sensacja roku Afera (/Temat-TreePay-Kradziez-programu-Konkurs-na-nisze-Sensacja-roku-Afera-141973)

Strony: 1 2 3 4


RE: TreePay - Kradzież programu, Konkurs na "nisze" | Sensacja roku Afera - alizen - 22-12-2016 17:22

Niepoważne zachowanie z strony Nicooo który nie potrafi wywiązać się z swoich obietnic. Jak zaufać takiemu człowiekowi który cały czas brnie w kłamstwo... Dobrze, że na rynku są inne, lepsze firmy (Fs) które potrafią dotrzymać słowa i chronić nasze dane.


RE: TreePay - Kradzież programu, Konkurs na "nisze" | Sensacja roku Afera - milosz998 - 22-12-2016 17:23

Aż mi się przypomniało jak nicoo obiecał mi pomóc na gg. Pisałem do niego z 20 razy i albo nie odpisywał, albo "przygotowywał dla mnie nisze" i tak z 1,5 tygodnia, po czym wysłał mi zdjęcie iPhone'a z neta i kazał spamowac na fb xdddd


RE: TreePay - Kradzież programu, Konkurs na "nisze" | Sensacja roku Afera - Mailowiec - 22-12-2016 18:58

No niezłe cyrki.


RE: TreePay - Kradzież programu, Konkurs na "nisze" | Sensacja roku Afera - yazir - 22-12-2016 19:44

Obawiam się że przez takie podejście, któregoś dnia może się okazać że treepay straci dział...


RE: TreePay - Kradzież programu, Konkurs na "nisze" | Sensacja roku Afera - koneser00 - 22-12-2016 20:46

Niestety ale z moich doświadczeń też Tree dał już pare razy ciała. Wymyśliłem 2 programy nowe jeden został wprowadzony drugi natomiast miał być dla elity a ja miałem mieć % z tego nic ale to nic nie otrzymałem a program który wprowadzili nazywa się CHOINKA najpierw Nico napisal, że po kilku h zarobił już kilkaset zl a potem jak pytałem jego kolegę napisał, że nie ma wejść leadów nic ... przed świętami nikt nie promował choinki takiej bzdury nie slyszałem ..


RE: TreePay - Kradzież programu, Konkurs na "nisze" | Sensacja roku Afera - nicooo - 22-12-2016 20:57

(22-12-2016 20:46)koneser00 napisał(a):  Niestety ale z moich doświadczeń też Tree dał już pare razy ciała. Wymyśliłem 2 programy nowe jeden został wprowadzony drugi natomiast miał być dla elity a ja miałem mieć % z tego nic ale to nic nie otrzymałem a program który wprowadzili nazywa się CHOINKA najpierw Nico napisal, że po kilku h zarobił już kilkaset zl a potem jak pytałem jego kolegę napisał, że nie ma wejść leadów nic ... przed świętami nikt nie promował choinki takiej bzdury nie slyszałem ..
Tak poprzez moj blad,zle spojrzalem w statystyki programu o czym potem zostales poinformowany i sprawa byla wyjasniona Smile


RE: TreePay - Kradzież programu, Konkurs na "nisze" | Sensacja roku Afera - Miedziany - 22-12-2016 21:04

Jerk2Jerk2Jerk2


RE: TreePay - Kradzież programu, Konkurs na "nisze" | Sensacja roku Afera - gallmon994 - 22-12-2016 22:15

Ale amatorka ten treepay i szczeniacka administracją.... żenada że to jeszcze tu reklamują.


RE: TreePay - Kradzież programu, Konkurs na "nisze" | Sensacja roku Afera - jarunioo7 - 22-12-2016 23:35

To może i ja się wtrącę.. Temat z niszą to sprawa między Bazylem, nicoo i Treepay. Ale skopiowanie programu od konkurencji?

Tutaj ewidentnie widać, że landing page typowo skopiowany od @[Leadmore].
Kopiowanie programów to chyba ich specjalność. Kiedyś pisałem z nicoo bo chciałem przenieść się do Treepach - to chciał skopiować program od Leadmore:

http://prntscr.com/dmtcty


RE: TreePay - Kradzież programu, Konkurs na "nisze" | Sensacja roku Afera - Dante_/ - 22-12-2016 23:43

No to niezłe tutaj "kłamstewka" ujrzały światło dziennie. Nic tylko poczekać na rozwinięcie się tematu, zrobić popcorn i czytać Jerk

@Edit
Ciekawi czy TreePay straci swoje "miejsce" na forum.