Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anonymous Proxy i skracacz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Anonymous Proxy i skracacz (/Temat-Anonymous-Proxy-i-skracacz-138408)



Anonymous Proxy i skracacz - Capitan1234 - 21-09-2016 06:15

Hey działam w niszy gdzie jakieś 40% ruchy pochodzi z Anonymous Proxy

Wkurzam się bo za 100 wejść z tego mam 2 centy ktoś może powiedzieć czemu tak jest i czy idzie taki ruch lepiej spieniężyć albo czy są skracacze które za to płacą normalnie.


RE: Anonymous Proxy i skracacz - maniek19 - 21-09-2016 08:26

Raczej nie. A z jakiego korzystasz? Polecam bc.vc. Na 100 wejść tylko 2 miałem z annonymous proxy Big Grin


RE: Anonymous Proxy i skracacz - Capitan1234 - 21-09-2016 18:26

tam gdzie działam to połowa to anonimy właśnie z tego skracacza korzystam. Jest moze jakiś skracacz który normalną stawkę płaci za te anonimowe proxy?


RE: Anonymous Proxy i skracacz - 0d0aaiie - 21-09-2016 18:48

jestem ciekawy co to za nisza :>

na adf ly masz najbardziej oplacalny skracacz linkow i najdluzej na rynku, za wejscia z Ameryki jest wiecej, za pierwsze unikalne wejscie dziennie masz wiecej

anonymous proxy = darmowe proxy z neta ogolnodostepne tzn Forward Proxy - w takim wypadku nie wiadomo czy jestes z afryki czy azerbejdzanu czy kosmosu wiec nie nalicza Ci stawek jak z tych bogatszych krajow a poza tym mozna przez proxy mocno fraudowac skracacze linkow wiec tym bardziej placa mniej.

w przypadku gdyby to bylo Reverse Proxy wowczas niebyloby Anonymous i np mialbys ip z Ameryki = najwiecej kasy.

ps nie znam tego bx ale nie wchodz nigdy w zadne "link circle" gdzie sie wymieniasz linkami, wtedy zyskujesz tylko jednego, zero progresu


RE: Anonymous Proxy i skracacz - mahuzz - 21-09-2016 18:54

Ciesz się i tak, że Ci jeszcze bana nie wystawili za podejrzenie fraudowania Big Grin


RE: Anonymous Proxy i skracacz - Capitan1234 - 21-09-2016 21:41

na szczęście nie wstawili szukam innej strony do spamowanie gdzie nie ma tylu "anonimów"


RE: Anonymous Proxy i skracacz - maniek19 - 22-09-2016 09:32

To Ty cos probujesz chyba oszukac bc.vc,bo ja akurat nie mam problemow z anonimami. 5 anonimow/300 wejsc, wiec nie jest to duzo...


RE: Anonymous Proxy i skracacz - mysc - 22-09-2016 18:10

Żaden skracacz - czy też serwis CPM - nie będzie za to płacić Smile Jedyna szansa, to nowe serwisy, które nie mają jeszcze zabezpieczeń na wykrywanie takiego ruchu.


RE: Anonymous Proxy i skracacz - Capitan1234 - 22-09-2016 21:17

(22-09-2016 09:32)maniek19 napisał(a):  To Ty cos probujesz chyba oszukac bc.vc,bo ja akurat nie mam problemow z anonimami. 5 anonimow/300 wejsc, wiec nie jest to duzo...

nie oszukuje po prostu ziałam na takich stronach gdzie ludzie zachowują anonimowaść z FB to już praktycznie nie korzystam zresztą ostatnio zaczęli blokować dodawanie linków z BC.VC