Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). (/Temat-Temat-dla-tych-ktorzy-jezdza-jednosladami-motocykle-motorowery-138400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 11-11-2016 01:09

Dokładnie zmieniaj opony w zależności od tego gdzie będziesz chciał jeździć Smile. W większości na pewno będziesz jeździł po mieście, więc najlepiej sobie planować od czasu do czasu wypad w teren. Na przykład na weekend tak żeby co chwilę nie bawić się w zmianę koła.

Nie wiem czy wiecie, ale mamy fajną rodzimą firmę na śląsku robiącą super ochraniacze i zbroję. Też jestem ze śląska, mają nie daleko mnie siedzibę. Skusiłam się i zamówiłam u nich zbroję.
http://www.x-factor.pl/

[Obrazek: mvzrOeH.png] [Obrazek: Wcl48BE.png]

Lubuję się w naszych Polskich firmach, jak widzieliście w moim ekwipunku mam sporo rzeczy z Seca, teraz dojdzie X-Factor. Fajnie oby więcej takich firm Tongue.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 12-11-2016 19:19

Dzisiaj dostałam troszkę spóźniony prezent urodzinowy Jerk ale za to miodny.
Rękawice Alpinestars SP Air i spodnie Fastway Touring. Spodnie baaaardzo wygodne. Rękawice wiadomo solidne spod logo Alpinestarsa.

[Obrazek: 9XRfsee.png]


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - .::Nicko::. - 13-11-2016 16:33

Rzeczy więcej niż w sklepie Big Grin


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 14-11-2016 14:47

.::Nicko::. fakt dużo tego nazbierałam Big Grin ale teraz planuję już ostatnie zakupy. Wygrałam pieniążki na bukmacherce więc pozwolę sobie jeszcze na drobną przyjemność. Szukam butów ala trapery do spodni tekstylnych z Fastwaya. Wczoraj robiłam porządki w swoich rzeczach. Poukładałam. Pewnie za długo porządek nie nastanie, tym bardziej że planuję powrót do Polski. Więc znowu będę musiała ogarnąć jakąś szafkę Jerk.

[Obrazek: sN2VUlg.png]

Jeszcze uzbierało się całą reklamówkę płynów i oleji do motocykla. Trzeba to wszystko wykorzystać.

[Obrazek: IVbRtFn.png]


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Makabrycy - 14-11-2016 17:51

teraz powinnaś mieć więcej motocykli w zależności od ekwipunku, odpowiednie moto Smile


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - badylek - 14-11-2016 18:17

Bardzo fajnie Smile wygląda na to ze poważnie podchodzisz do tematu Tongue ja torche z innego swiata - błota ;p


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 14-11-2016 18:45

Makabrycy myślę, że już tyle zainwestowałam w ekwipunek, że wydawanie na nowe motocykle to by był wyczyn Lol Jerk.

badylek staram się, tym bardziej że jestem początkująca. Wole być jakoś porządnie ubrana na moto. Czym jeździsz? Pochwal się motocyklem. Nie ważny rodzaj motocykla, ważne że łączy nas ta sama pasja Smile.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Makabrycy - 14-11-2016 19:22

może i wyczyn ale robiąc ideologiczny przewód Smile następny krok to nowe moto Smile Idea

a tutaj fajny filmik z kobietkami w roli głównej miłego oglądania Smile






RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 14-11-2016 21:16

Filmik fajny Tongue kobitki są the best na moto. Oj myślę, że zmiana motocykla najwcześniej za 2-3 lata.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Puciek - 15-11-2016 00:00

Makabrycy, na zlotach idzie łeb sobie ukręcić od oglądania się za kobietami w skórach Big Grin