Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). (/Temat-Temat-dla-tych-ktorzy-jezdza-jednosladami-motocykle-motorowery-138400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - MaLiN - 17-10-2016 18:03

Ale lepiej się przygotować na zaś. Nawet na te mrozy, pełny zbiorniczek paliwa etc Wink


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 18-10-2016 09:59

O to się nie martwie Smile motocykl jest zawsze dobrze przygotowany, zadbany, paliwo nalane do pełna.

Właśnie wczoraj wieczorkiem wyczyściłam motocykl.

Płyny jakie użyłam:
Autoland Moto Care 500 ml płyn do czyszczenia motocykla
Autoland Moto Care 500 ml płyn do felg
Autoland Moto Care 500 ml płyn do czyszczenia łańcucha
Autoland Moto Care 500 ml płyn do smarowania łańcucha

[Obrazek: 6sdbck6.png]

[Obrazek: rEM9EbW.png]

[Obrazek: 4wnVBnR.png]

[Obrazek: q225B2y.png]

[Obrazek: hJKuwUS.png]

Dostałam paczkę z zbroją Alpinestars.

[Obrazek: pvyu566.png]

Zbroja wręcz uszyta na mnie. Wzięłam rozmiar S. Jako, że jestem drobną szczupłą osobą. Świetnie przylega do ciała. Właściwie pierwszy raz mam do czynienia z tak wygodną rzeczą na motocykl. Nie krępuje ruchów. Może nie jest to tani zakup, ale w 100% trafiony i mogę każdemu polecić.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Białas - 20-10-2016 18:35

Honda CBR F2. PolecamHeart


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 22-10-2016 09:28

Dzisiaj zabrałam się za czyszczenie kasku. Z swojej strony mogę polecić spray S100 Helmpolster-Reiniger do czyszczenia wnętrza kasku. Spray radzi sobie także świetnie z zewnętrzną częścią. Ładnie tuszuję nawet głębokie rysy na kasku.

[Obrazek: MjPB6WP.png]

Kupiłam ochraniacze na kolana Alpinestars Vapor Pro.
Idealne do zbroi Alpinestars.

[Obrazek: evPeokk.png]

[Obrazek: Zjczhyp.png]

[Obrazek: oMZ5Ydj.png]


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Puciek - 22-10-2016 16:06

Dzisiaj pogoda idealna na jazdę <3


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 22-10-2016 18:07

U mnie zimno się zrobiło Tongue.
Lada chwila listopad. Oby zima była cieplejsza i było jak najmniej śniegu.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 24-10-2016 15:21

Dzisiaj planuję poświrować wieczorem motocyklem na placu Tongue.

Tak jak pisałam lubię kupować markowe rzeczy z przecen, wyprzedaży i czyszczenia magazynu. Udało mi się dorwać nową kurtkę Alpinestars Stella Siren ostatnią sztukę przecenioną z 589 zł. na 249 zł. (+15 zł. wysyłka kurierem dhl).

[Obrazek: IOgGT1H.png] [Obrazek: wCMes7d.png]


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 24-10-2016 19:18

Tym czasem wieczorem Jerk ...

[Obrazek: LEk7w0X.png]

Wyśmienite warunki do jazdy.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 26-10-2016 18:09

Smarowanie łańcucha, drobne czyszczenie motocykla i jazda w terenie zaliczona.
Brązowy Junaczek w jesiennej oprawie. Pięknie.

[Obrazek: gXzxdug.png]


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Makabrycy - 26-10-2016 19:11

to i ja sie przywitam Smile
ten sezon przejeździłem na suzuki intruder M108R, jak znajdę jakieś foto to wrzucę Smile jeszcze w weekend udało się pojeździć Smile
LwG Smile
w avatarze jest taki sam jak mój tylko po dużych modach.