Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). (/Temat-Temat-dla-tych-ktorzy-jezdza-jednosladami-motocykle-motorowery-138400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 10-10-2016 22:14

Tak jak pisałam tak zrobiłam Smile podjechałam do OBI tutaj w Niemczech, wzięłam jakieś lepsze po 20 centów. Nie jest to może majstersztyk, ale super to wygląda i trzyma się porządnie nic nie ruszy. Z dwóch stron zmieniłam na nowe. Dokręciłam najmocniej jak się da.

Przed
[Obrazek: paK5u6W.png]

Po
[Obrazek: ANm4UHv.png]

Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś fajnego Tankpada Tongue.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Damkofr - 11-10-2016 00:21

Arti z ciebie to taki mechanik trochę xd Big Grin


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 11-10-2016 20:37

Damkofr czasami sytuacja wymaga to trzeba sobie radzić Big Grin.

Dorwałam fajne tankpady, można coś pokombinować.

[Obrazek: 1pGvxHP.png]

Jeszcze breloczek sobie wzięłam Jerk.

[Obrazek: lU0UbTB.png]

[Obrazek: i7KOjIu.png]


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - MaLiN - 14-10-2016 19:06

Nie wytrzymasz bez robienia zakupów Lol


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 14-10-2016 21:32

Wszystko co potrzebowałam to już kupiłam i mam Big Grin na razie nie planuję zakupów. Czekam na zbroję z Alpinestars. Przyjdzie dam zdjęcie. Jak wygląda mniej więcej widać kilka postów wcześniej. Będzie zdrówko pozwalało to nakleję tankpada i dam tutaj zdjęcia.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 16-10-2016 12:45

Tankpad naklejony Big Grin robota około 40 minut.

[Obrazek: LNgXQzt.png]

Do usunięcia naklejki z baku użyłam płynu caramba Aufkleber-Entferner 300ml. Ładnie powoli schodzi naklejka wraz z klejem.

[Obrazek: GZEiXCO.png]

Następnie wyczyściłam lakier płynem caramba Motorrad-Reiniger. Przejechałam też pastą polerską Sonax SchleifPaste 75 ml lekko ścierna. Po użyciu pasty polerskiej zabezpieczyłam lakier woskiem w płynie Sonax Auto Hartwax. Nakleiłam tankpada. Myślę że wyszło całkiem fajnie Tongue.

[Obrazek: JrzQvae.png]


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - mikiniki - 16-10-2016 13:15

Fajna pasja, moja to jednak Quady Smile


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 16-10-2016 13:32

Dziękuję Ci bardzo impreza
Quady też fajna sprawa.
Pozdrawiam i szerokości życzę! Smile


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - MaLiN - 17-10-2016 17:42

Na zimę masz już garaż na przechowanie motoru?


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 17-10-2016 17:55

Na razie nic nie organizowałam jeżeli chodzi o przechowanie motocykla. Jestem w Niemczech. Trzymam go zamkniętego w ogródku. Właściwie jak każdy w okolicy, mam okrytego go pokrowcem, zabezpieczony. Tutaj nie ma takich zim. Zazwyczaj pogoda jest typowo jesienna.