Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). (/Temat-Temat-dla-tych-ktorzy-jezdza-jednosladami-motocykle-motorowery-138400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Puciek - 15-05-2017 20:18

Nie ma to jak jadąc w deszczu umyć sobie kask i kombinezon ze zwłok much przy okazji uwalając całe plecy w błocie Big Grin


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 04-06-2017 22:43

Nie mam kiedy jeździć. W pełni poświęciłam się wychowywaniu małej i ogólnie nudzie życia codziennego. Jak już jeżdżę to samochodem. Dużo spraw na głowie, nie mam nawet czasu dla siebie.

Zastanawiam się nad sprzedaniem tanio swojego motoroweru. Szkoda, żeby stał i niszczał.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Makabrycy - 05-06-2017 08:41

troszkę organizacji i będzie dobrze Smile chociaż weekendowo na godzinkę Smile za dużo grosza w eq włożyłaś żeby leżało Smile


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - chincyk - 05-06-2017 19:10

No u mnie są 2 Smile

KTM SX-F 2008 r. - do sprzedania Sad

[attachment=4203]

Komar 1965 r. - brakuje mi siedzenia, bagażnika i kilku elementów Smile

[attachment=4204]


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 05-06-2017 22:39

(05-06-2017 08:41)Makabrycy napisał(a):  troszkę organizacji i będzie dobrze Smile chociaż weekendowo na godzinkę Smile za dużo grosza w eq włożyłaś żeby leżało Smile
eq zostanie
przyda się jakbym miała sporadycznie coś kiedyś pojeździć.

Niestety motorower stoi. Boję się że jak postoi ten sezon to bardzo się zniszczy. Tym bardziej, że nic nie zaglądam na niego. Dlatego zastanawiam się nad opcją sprzedaży. Ktoś kto chce tanio kupić będzie nim regularnie jeździł. Motorower będzie mu służył. Tym bardziej że jest praktycznie jak nowy. Obecnie więcej stoi niż jeździ.

Ja i tak jak miałabym jeździć kiedyś to raczej na czymś już mocniejszym.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Puciek - 07-06-2017 13:52

Ja obecnie jestem na etapie wymiany kombinezonu. Obecny Alpinestars Gpu w rozmiarze 56 wystawiłem na alledrogo i po sprzedaży dołożę i kupię świeższy również A* ale w rozmiarze 50.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - freestyper - 21-06-2017 09:00

(05-06-2017 19:10)chincyk napisał(a):  No u mnie są 2 Smile

KTM SX-F 2008 r. - do sprzedania Sad



Komar 1965 r. - brakuje mi siedzenia, bagażnika i kilku elementów Smile


WOW piekny komarek Big Grin

Mialem kiedyś zajawkę na stare motocykle...
Pamietam jak sprzedalem SHL - kę z 59 roku za 1500 zł ... teraz żałuje


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Puciek - 26-06-2017 14:31

Zdjęcie z obstawy ślubnej w nowym kombinezonie Alpinestars Orbiter 2pc Wink
https://zapodaj.net/5e299643a10c5.jpg.html


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 04-10-2017 14:56

Dość długo nie pisałam...
Niestety muszę pożegnać się na daną chwilę z jazdą na motocyklu. Poważnie się pochorowałam. Mam poważne problemy z kręgosłupem. Przez to zdecydowałam się jednak na sprzedaż swojego motoroweru. Gdyby ktoś chciał przygarnąć mojego Junaczka to proszę pisać można się ze mną dogadać. Jestem w Niemczech, ale mogę przywieźć motorower na śląsk.
Motorower praktycznie jak nówka, mały przebieg.

[Obrazek: ZzYqcAm.png]

Dobrze, że chociaż raz pojeździłam w lato.
Pora niestety przerzucić się na jakiś samochód.

Kupiłam w tamtym roku kask z nolana. Dopiero w lato go wytestowałam. Serdecznie polecam. Szczególnie kobietkom.

[Obrazek: jU7jhb9.png]


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 04-01-2018 14:04

Jak tam Wasze jednoślady? Widzę, że temat zdechł.

Ja sprzedałam swój motorower. Kupiłam samochód.
Zostało mi sporo ekwipunku Smile.