Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). (/Temat-Temat-dla-tych-ktorzy-jezdza-jednosladami-motocykle-motorowery-138400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Makabrycy - 28-02-2017 19:36

na początek bierz coś tańszego żeby nie było szkoda, może popatrz na Polskie produkcie romet junak ? nie polecam żadnego konkretnego modelu bo się nie znam w tej materii, mam troszkę większe moto Smile


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 06-03-2017 16:26

Wczoraj szorowałam mojego Junaka. Dramat syf i rdza. Pojeździłam trochę. Przerwa robi swoje. To nie to samo co samochód. A niestety ostatnio dużo jeżdże samochodem.

Byłam pooglądać hondy i yamahy tutaj u siebie. Yamahy ładniejsze, ale wygodniej siedzi mi się na hondzie. W ogóle hondy wydają mi się leksze i wygodniejsze. Na yamaszce niestety nogą ciężko sięgam do podłogi.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Puciek - 09-03-2017 18:30

Mi przez zimę kierownica trochę rudą obeszła ale myślę i mam taką nadzieję, że jakiś odrdzewiacz da sobie radę.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Makabrycy - 09-03-2017 19:32

bo moto trzeba w ciepełku i suchym garażu trzymać Smile


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 10-03-2017 16:42

Dobry do rdzy jest taki duży wd40 z czerwoną nakrętką o ile pamiętam. Jest mocniejszy. U mnie dał sobie całkiem fajnie radę.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - ZbysiuK - 18-04-2017 14:16

https://www.youtube.com/watch?v=tarq6aY9HjE&t=23s <-- Nowy film jak ktoś jeszcze tutaj zyje w tym temacie Big Grin


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Puciek - 20-04-2017 19:06

Żyją żyją tylko nie jeżdżą, bo piździ Big Grin


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - ZbysiuK - 22-04-2017 12:27

Trzeba się ubrać, a nie narzekać, że zimno Big Grin


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - Artinesse - 22-04-2017 12:47

Ja teraz jestem na etapie robienia tatuażu rękawa, więc na razie boli mnie ręka i nie jeżdżę xD. W czerwcu będę dokańczać tatuaż to pewnie na wakacje coś ruszę z jednośladem. Wożę dupkę w samochodzie.


RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). - ZbysiuK - 02-05-2017 13:48

Sezon wre Big Grin

Nowy film : https://www.youtube.com/watch?v=mkMb_TP1WMI Oceniajcie Big Grin