Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MxREVshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: MxREVshare (/Temat-MxREVshare-138334)



MxREVshare - maniek19 - 19-09-2016 14:56

Witam. Ostatnio zostałem uciszony i mój temat został zamknięty. Mam pytanie. Nie chciałbym nic inwestować w ten serwis, bo skoro wcześniej ktoś miał możliwość klikać 10 dni reklamy a potem zacząć zarabianie z AdPackami, to czemu ja mam mieć gorzej? Moje pytanie - jak teraz na mxrevshare zarobić na najtańszy adpack? POWIE MI KTOŚ? :/


RE: MxREVshare - twardy - 19-09-2016 15:02

1) Kup reklame Jerk
2) Poszukaj kogos kto z twojego reflinka kupi reklame Jerk

Cytat:bo skoro wcześniej ktoś miał możliwość klikać 10 dni reklamy a potem zacząć zarabianie z AdPackami, to czemu ja mam mieć gorzej?

Tutaj sie chwile musialem zastanowic... masz 10 lat? Zycie i swiat nie jest sprawiedliwe, a po drugie takie zagrywki w takich programach za normalne i szybciej czy pozniej mozna sie ich spodziewac.


RE: MxREVshare - rafciu - 20-09-2016 15:16

Nie można klikać ze względu na dużą grupę osób które tylko klikały i wypłacały, a nie na tym rzecz polega. To poprawi kondycję finansową firmy i zlikwiduje osoby które chciały by zarobić 25$ i zniknąć.

Możesz zapisać się do programu i jeśli masz zdolności do pozyskiwania aktywnych poleconych to na pewno prędzej czy później wpadnie Ci wymarzone 5$ na pierwszą paczkęSmile

Zawsze na próbę możesz kupić najtańszego adpacka za 5$. To koszt max 20zł. Odmówisz sobie kebaba i piwka i jest na paczuszkę Smile


RE: MxREVshare - Dzipsiok87 - 20-09-2016 22:16

Klikaj 100 reklam i czekaj, aż wylosujesz darmową paczkę. Pozdrawiam Smile


RE: MxREVshare - bestek112 - 21-09-2016 11:03

http://www.pierwszye-milion.pl tutaj masz sposób na darmowe adpacki ; )