Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare- Co promować za kredyty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: MXRevShare- Co promować za kredyty? (/Temat-MXRevShare-Co-promowac-za-kredyty-138160)

Strony: 1 2


MXRevShare- Co promować za kredyty? - bestek112 - 15-09-2016 00:04

Tak jak w temacie, co promujecie, na jaką reklame wydajecie kredyty? Trochę się uzbierało i zastanawiam się co promować żeby mieć jakieś z tego korzyści.


RE: MXRevShare- Co promować za kredyty? - daniel42na - 15-09-2016 00:14

Janus "piwko" Nowak i Dżejms "sukce$$" Walentajn prowadzą podobno jakiś serwis reklamowy a ty sie pytasz co masz tam reklamować?
Rejestrujesz się w serwisie reklamowym jakim rzekomo jest MXRewszę, po to aby coś zareklamować więc chyba wiesz co tam chcesz zareklamować. Jak nie wiesz co tam chcesz zareklamować to znaczy, że masz się z niego wylogować, bo ktoś wprowadził cię w błąd co do istoty działania serwisu. Tak sprawę przestawia właściciel, temat wyczerpany.


RE: MXRevShare- Co promować za kredyty? - radek0389 - 15-09-2016 09:41

To tak jak byś założył w adwords konto i pytał później co masz tam reklamowac.
Ja bym proponował ustawić reklamę pod odpowiedni target, określ slowa kluczowe, język, kraj i wiek odbiorcy i pod to www z jakaś nisza.


RE: MXRevShare- Co promować za kredyty? - mateusz2045 - 15-09-2016 09:44

Nie ma znaczenia i tak nikt w to nie wejdzie.


RE: MXRevShare- Co promować za kredyty? - twardy - 15-09-2016 10:16

Reklamuj tam swoj reflink do mxr.


RE: MXRevShare- Co promować za kredyty? - Lukasz5555 - 15-09-2016 17:46

Widać wszyscy nie są powyżej nie są obeznani z tematem mxr. Napisz do mnie to powiem ci co ja promuje Smile


RE: MXRevShare- Co promować za kredyty? - adik7276 - 15-09-2016 17:57

Mam trochę paczek i mnóstwo kredytów reklamowych które w ogromnych ilościach wykorzystuje do reklamy, ale czego bym nie promował to z marnym efektem, żeby nie powiedzieć zerowym Big Grin
Mimo wszystko nadal kupuję reklamę, mam dzięki temu dziesiątki tysięcy wejść w statystykach programu parterskiego Rolleyes


RE: MXRevShare- Co promować za kredyty? - Lukasz5555 - 15-09-2016 18:14

Najważniejsze wstawić baner przykuwajacy oko Smile


RE: MXRevShare- Co promować za kredyty? - bestek112 - 15-09-2016 22:27

(15-09-2016 17:57)adik7276 napisał(a):  Mam trochę paczek i mnóstwo kredytów reklamowych które w ogromnych ilościach wykorzystuje do reklamy, ale czego bym nie promował to z marnym efektem, żeby nie powiedzieć zerowym Big Grin
Mimo wszystko nadal kupuję reklamę, mam dzięki temu dziesiątki tysięcy wejść w statystykach programu parterskiego Rolleyes

Też zauważyłem że ta reklama w mx mija się z celem ale byłem ciekaw co inni tam promują.

Powiem szczerze, myślałem że takich ludzi z brakiem inteligencji jakiejkolwiek tutaj nie ma. A jednak sie myliłem, nie wiesz nic na temat MXRevShare? Nie zarabiasz tam? Nie wypowiadaj się i nie spamuj bezsensownie. Parę pierwszych wypowiedzi to jest tylko i wyłącznie spam nic nie wnoszący do tematu. Smile


RE: MXRevShare- Co promować za kredyty? - twardy - 15-09-2016 22:31

No niezle, uzytkownicy mxr przyznaja otwarcie, ze reklama w tym serwisie przynosi marne efekty... W trafficmonsoon to do teraz sie zapieraja, ze reklama tam byla najwyzszych lotow. Zapraszam w takim razie do stronek w mojej sygnaturce.