Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI i chęć zarobkuu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: PPI i chęć zarobkuu (/Temat-PPI-i-chec-zarobkuu-138153)

Strony: 1 2 3 4 5 6


PPI i chęć zarobkuu - radmatuszewski - 14-09-2016 22:56

Siemano, mam 17 lat (kończę dopiero w grudniu, no, ale rocznikiem te 17 jest). Od września jestem uczniem drugiej klasy technikum o profilu informatycznym. A i prowadzę również stronę na której piszę recenzje książek.

Jak chcę zarobić? Tak jak w tytule, na PPI. Założyłem kilka kont na facebooku, ogarniam je za pomocą bota i zapraszam ludzi do grupy. Grupa ma ok. 2300 członków. Nie dużo :/ Ale z czasem będzie więcej.

Pierwsza próba to było zarabianie na "pobieraniu" filmów. Wpadło mi z tego trochę powyżej dolara. Jednym słowem, nie dużo. Mało zarobiłem to i postanowiłem to rzucić. Chciałem spróbować na hackach, ale również się nie opłaciło. Kurczę, coś cienko to idzie. Może źle promuję.

Zamierzam kontynuować bloga z "pobieraniem" filmów oraz tego z hackami. Może się uda. Mam również pomysł na inną stronę, która myślę, że będzie mogła przynieść zyski. Jednak potrzebuję do niej skryptu, a nie mogę takiego znaleźć w internecie. A że pieniążków w zasadzie nie zarobiłem to nie mogę takiego skryptu kupić.

No cóż, życzcie mi szczęścia.

Cel: 0/400$



RE: PPI i chęć zarobku - bestek112 - 15-09-2016 00:05

Obrać cel i dążyć do jego uzyskania. Powodzenia Smile


RE: PPI i chęć zarobku - radmatuszewski - 15-09-2016 00:16

(15-09-2016 00:05)bestek112 napisał(a):  Obrać cel i dążyć do jego uzyskania. Powodzenia Smile

Dzięki, postaram się.

Nie wiem dlaczego, ale wcześniej zakładałem, że z mojej grupy na Facebooku w link będą klikali ludzie siedzący przed PC. A wystarczyło spojrzeć w ruch i jest napisane jak wół 86% Android facepalm
Muszę dodać kilka postów z hackami do gier na androida, ciekawe jak się przyjmą.


RE: PPI i chęć zarobku - dazy19 - 15-09-2016 08:48

Powodzenia Smile spojrz tez z jakiego kraju masz najwiecej i obiez cel tez ppa rejstracji albo pobierania i grania w gry Smile czasem też ciekawie można zaribić Smile


RE: PPI i chęć zarobku - mikuss - 15-09-2016 09:00

Powodzenia!


RE: PPI i chęć zarobku - Tomcato - 15-09-2016 09:20

Powodzenia też się przymierzam do zarabiania na PPI Smile


RE: PPI i chęć zarobku - Vasaki - 15-09-2016 09:46

Odstaw Polski traffic na PPI Wink

USA w tym wypadku króluje Smile


RE: PPI i chęć zarobku - trybulski - 15-09-2016 10:29

Powodzenia. Jaki to skrypt, którego nie możesz znaleźć?


RE: PPI i chęć zarobku - radmatuszewski - 15-09-2016 12:47

Dzięki wszystkim za miłe słowa.

(15-09-2016 10:29)trybulski napisał(a):  Powodzenia. Jaki to skrypt, którego nie możesz znaleźć?

WWW, pod katalog plików. Znalazłem kilka, ale nie były ładne. Nie zależy mi na jakiejś wielkiej urodzie, ale jednak chciałbym żeby to dobrze wyglądało.
(15-09-2016 09:46)vasaki napisał(a):  Odstaw Polski traffic na PPI Wink

USA w tym wypadku króluje Smile
Jasne, wystarczy spojrzeć na stawki Smile


RE: PPI i chęć zarobku - Nymeb - 15-09-2016 15:28

Jak dla mnie jeżeli chcesz się bawić w PPI na facebooku to zerknij na OGAds jeśli jeszcze tam nie jesteś Tongue Zwykłe PPI jest według mnie dużo gorsze teraz. Jak coś pisz PW. Powodzenia! Smile