Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Money2Money- Paweł Mi******* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Money2Money- Paweł Mi******* (/Temat-Money2Money-Pawel-Mi-137594)

Strony: 1 2


Money2Money- Paweł Mi******* - bestek112 - 30-08-2016 22:21

Cześć.

Dziś zaciekawił mnie "Mentor" money2money z facebooka Paweł Mi********
Wszystko ładnie pięknie, podanie PESELU przeżyłem ale zakładanie sześciu kont bankowych jakoś nie mogę. Ktoś z nim współpracuje? Nie chce się wpakować w jakieś gówno...


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - Pinkny - 30-08-2016 23:09

Niezależnie na jakiego mentora trafisz, każdy wysyła gotowy, ten sam tekst do wszystkich. Podejrzewam, że założysz konta i zleją Cię ciepłym moczem


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - Znajomy Inwestor - 30-08-2016 23:15

Napisz do mnie na priv, powiem Ci jak założyć te konta żebyś Ty dostał kasę a nie on, oraz za każde kolejne etapy w sumie z 2,5 tys. możesz tak zarobić Smile


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - adik7276 - 31-08-2016 00:29

Też chętnie dowiem się jak to wygląda. Od niedawna widzę że przybywa z dnia na dzień tych biznesmenów z M2M.


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - alizen - 31-08-2016 07:48

codziennie przeglądając fb natykam się chyba na 10 sponsorowanych postów dotyczacych biznesmenów z serwisów money2money, też chętnie się dowiem na jakiej zasadzie to działa.


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - Ziomek999 - 31-08-2016 09:22

Ja również dałem się namówić na taką współpracę, ale w porę się ogarnąłem i pogadałem trochę z @nitram który siedzi w branży i doszedłem do wniosku, że wszystko to można samemu wykonać Wink


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - twardy - 31-08-2016 10:09

Zakladacie konto w programach typu comperialead czy bankier.pl i sami sobie zakladacie konta, cala prowizja idzie do was...


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - Znajomy Inwestor - 31-08-2016 19:43

Dokładnie

Logujesz się na konto M2M:
> szukasz po lewej w menu "Narzędzia"
> Linki: tutaj masz wszystkie możliwe wnioski do wykonania za które dostaniesz jednorazową zapłatę Smile

To co oferują osoby na FB to kolejka gotowych maili, gdzie pierwsze 3 etapy to rejestracje kont bankowych, darmowych pożyczek itp. Za które NIE Ty dostaniesz pieniądze, a osoba która Ci to wysłała. Dlatego wyżej masz wskazówkę, gdzie znaleźć własne linki Smile


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - matix2711 - 06-09-2016 15:09

Tak jak kolega wyżej pisze też tak możesz zrobić, założysz konta bankowe pod gościa on zgarnia kase a później Ci powie "NARA" i taki bedzie finał Tongue


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - Pan Inwestor - 08-09-2016 15:43

Korzystają z tego sposobu: http://zarabiam.com/Temat-DARMOWY-Sposob-jak-zarobic-2000-zlotych-w-kilka-godzin-zupelnie-legalnie-114004

Tyle, że zamiast Ty zakładać konta ze swojego linku partnerskiego, to robisz to z ich i to oni zarabiają na tym ;-)