Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powoli do celu! - Walka z lenistwem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Powoli do celu! - Walka z lenistwem (/Temat-Powoli-do-celu-Walka-z-lenistwem-137483)

Strony: 1 2


Powoli do celu! - Walka z lenistwem - DawidFB - 27-08-2016 23:10

Witam! Powracam do zarabiania po 1,5 roku. Ogólnie mam 17 lat i jako 15 latek wyciągałem po 1-2k miesięcznie, ale niestety było minęło :/ Powód powrotu to potrzeba większej ilości pieniędzy, dziewczyna mieszkająca 300km ode mnie wszystko chyba wyjaśnia Big Grin

Obecnie nie wiem jak się do tego zabrać, ale moim celem jest uzyskanie przychodów 100zł tygodniowo. Będę opierał się na SUB SMS oraz może PPA.
Serwisem który wybrałem (bo już tam kiedyś chwilę zarabiałem) jest Leadmore.
Ogólnie mam pewną nisze jeszcze z przed roku, tygodniowo wpada na nią około 5 leadów z automatu (film na YT).

------------------------

DZIEŃ 1 ( 27.08)

Leadmore - 30zł

A wiec pierwszy dzień! 5 leadów z czego 2 z filmu jesczze co kiedyś zarabiałem. Pozostale 3 na programie streamy Wink

[Obrazek: cKsxnRX.jpg]

27.08 - 3.08
CEL TYGODNIOWY: 30zł/100zł


------------------------

Mam tylko nadzieję że się nie poddam i znajdę jakieś pomysły, bo na streamach w same weekendy długo nie pociągnę :/ Pozdrawiam! Smile



RE: Powoli do celu! - Walka z lenistwem - Radi98 - 28-08-2016 01:11

Powodzenia, stary mam podobnie 17lat i jeszcze z rok temu zarobiłem 1k+pln a teraz próbuje się odnaleść znowu coś zarobić i nie wychodzi wcale ;(


RE: Powoli do celu! - Walka z lenistwem - DawidFB - 28-08-2016 22:18

------------------------

DZIEŃ 2 ( 28.08)

Leadmore - 6zł

Ten dzień pokazał że czas przerzucić się na inny program bo na streamach nie da rady pociągnąć. Musze trochę pomyśleć co dalej, byle się nie zniechęcić :/

[Obrazek: 3SXohU.jpg]

27.08 - 3.08
CEL TYGODNIOWY: 36zł/100zł


------------------------



RE: Powoli do celu! - Walka z lenistwem - mahuzz - 28-08-2016 22:28

Już dawno konkurencja jest wielka. Konwersja płacze i będzie płakać. Powodzenia! Wink byle się nie poddawać!


RE: Powoli do celu! - Walka z lenistwem - bestek112 - 29-08-2016 00:04

Szukaj szukaj, nie ma co się poddawać Wink


RE: Powoli do celu! - Walka z lenistwem - DawidFB - 31-08-2016 02:30

------------------------

DZIEŃ 3 ( 29.08)

Leadmore - 0zł

Dzień w którym nic nie zrobiłem. Przeleciał sobie tak po prostu, nie było mnie w ogóle w domu :/

[Obrazek: Kf2ODj.jpg]


------------------------

DZIEŃ 4 ( 30.08)

Leadmore - 6zł

Starałem się coś zrobić, przede wszystkim zmieniłem program, ale jak widac początki bywają bardzo trudne, a ja wciąż bez pomysłu :/

[Obrazek: vPJtQ4.jpg]

------------------------


27.08 - 3.08
CEL TYGODNIOWY: 42zł/100zł




------------------------



RE: Powoli do celu! - Walka z lenistwem - DawidFB - 04-09-2016 15:06

------------------------

PODSUMOWANIE TYGODNIA
27.08 - 3.09
CEL: 60zł/100zł[

Tak wyglądały ostatnie 3 dni!
Nic nie zrobiłem, a wszystko wpadało z automatu z pewnej starej niszy na YT

[Obrazek: H9iQfv.jpg]

----------

Do tego wziąłem się za PPI. Miałem jakiś stary film na YT pod PPA gdzie wpadało coś raz na jakiś czas i stwierdziłem ze czemu nie zmienić tego na PPI, jednak nie wiem dlaczego takie małe są stawki, ktoś wie?? czy po prostu takie stawki są?

[Obrazek: qXU3F1.jpg]

----------

Planu nie udało się spełnić, do tego ostatnie 2 dni spędziłem u dziewczyny a od jutra szkoła, tak więc znowu będzie ciężko z czasem. Cel pozostaje ten sa, czyli 100zł tygodniowo i do tego będę cały czas dążył. Bardzo chciałbym podziekować użytkownikowi Miedziany od którego dostałem 2 pomysły na sub sms i pewnie je przetestuje na dniach! Tak więc, zaczynamy kolejny tydzień Big Grin

4.09 - 11.09
CEL TYGODNIOWY: 0zł/100zł



RE: Powoli do celu! - Walka z lenistwem - Oblako1223 - 04-09-2016 19:14

Spam tylko an fb czy na własnych stronach ?


RE: Powoli do celu! - Walka z lenistwem - yazir - 04-09-2016 19:30

@[DawidFB] Przyjacielu, ale bez czerwonego koloru proszę


RE: Powoli do celu! - Walka z lenistwem - DawidFB - 04-09-2016 20:41

@Oblako1223 Spam tylko fb + yt :/

@yazir oczywiście szefie, przepraszam!