Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! (/Temat-Bukmacherskie-siano-ob-wideo-z-darmowymi-typami-135903)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - kjarosz94 - 14-08-2016 20:24

Jak zawsze, gdy zdecydowałam się postawić Big Grin


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - klook - 14-08-2016 20:37

Neeb w plecy, za to wczoraj Del Porto dał zarobić.
No i tak jak wcześniej pisałem - łapanie goli na live Gdańskiej Lechii się opłaciło.
Potem Górnik - Legia. Po obronionym karnym gol wisiał w powietrzu, granie na szybko o0,5 przyniosło efekty.
Dziś żadnych ciekawszych meczy, osobiście ligę angielską omijam szerokim łukiem.
Poziom dla mnie taki sam piach jak polska liga (więc mało przyjemnie się ogląda). Do tego dochodzi dużo fauli + jeszcze większa nieprzewidywalność niż na naszych krajowych murawach.

Generalnie mam wrażenie, że autor tematu zajmuje się tenisem, a typy z e - sport'u ma od "kolegi".
Dlaczego? Mylenie często lig/meczy, do tego nie potrafi poprawnie wypowiedzieć nazw graczy/lig.
Nie jest to żaden osobisty atak, wielki szacunek za wyniki, ale śmiesznie się czyta, że zarabiasz NA SWOICH typach codziennie +1k, a nie potrafisz poprawnie przeczytać meczu, który aktualnie obstawiasz.

Powodzenia, z ciekawością obserwuje.


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - full2000 - 14-08-2016 20:48

(14-08-2016 20:19)DC1 napisał(a):  Neeb wtopiło.

Właśnie dlatego grałem Polt'a po mega kursie 3.1 Smile i po to się pytałem XY1 czy także go dzisiaj gra ...

Dlatego też mocno się zdziwiłem jak napisał, że jak już zagrałby na Neeb'a po tak niskim kursie [...]

Natomiast na mojego faworyta - Polt'a był bardzo dobry kurs (biorąc pod uwagę jego umiejętności).

No ale cóż... nie piszę, że akurat autor tematu ale najgorzej jak ktoś patrzy tylko na kursy ... Smile

Szkoda tylko, że za takie małe stawki poszło aczkolwiek wysoki kurs zbił mnie z tropu... dowód (klik!)

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam osoby na prawdę znające się na SC II do kontaktu na priv. Smile


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - XY1 - 14-08-2016 21:02

Przepraszam, że tak dzisiaj wyszło. Renderuje już filmik, w którym wrzucam dwa typy na jutro. Pomijam już fakt, że jak ktoś gra od początku, to i tak jest na mega plusie. Smile Podsumowanie miało być dzisiaj, ale będzie jutro - z racji tego, że dwa kupony będą w grze.


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - freestyper - 14-08-2016 21:45

bukmacherka jest zla... nie polecam nikomu... nieby dobra zabawa emocje... zaczyna sie od 2,5,10 zl a konczy sie jak zawsze. znam to z wlasnego doswiadczenia. zanim zaczniesz dobrze sie zastanow.


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - XY1 - 14-08-2016 22:11

@up - tak się dzieje tylko w momencie, jak stawkujesz każdy zakład za maksymalne stawki na jakie możesz sobie pozwolić. Smile

Tymczasem dwa kupony na jutro. Podtrzymujemy skuteczność! Przepraszam za dzisiaj, średnio to było przemyślane. Xpokerface Prezentuję również sposób inwestowania u nas, oczywiście kanał JEST i POZOSTANIE darmowy, nie wprowadzamy żadnych opłat - oferujemy po prostu dodatkową formę zarobku razem z nami. Nie sprzedajemy typów, nie bawimy się w "super typeruf tylko nam zapłać", tylko oferujemy uczciwy układ, na którym obydwie strony zarabiają. Cool






RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - freestyper - 14-08-2016 22:24

Stawkowanie nie ma znaczenia ... chlopie przyznaj sie ile jestes w plecy na zakladach ? ok jezeli podajesz typy i wchodza spoko fajnie ale na 100 proc grasz cos jeszcze bo kusi wygrac wiecej prawda? tylko tego ze grasz inne typy juz nie pokazujesz ... na prawde nie interesuje mnie czy wygrywasz czy jestes na plus ale kazdemu radze sie powaznie zastanowic zanim sie zacznie.


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - XY1 - 14-08-2016 22:28

(14-08-2016 22:24)freestyper napisał(a):  Stawkowanie nie ma znaczenia ... chlopie przyznaj sie ile jestes w plecy na zakladach ? ok jezeli podajesz typy i wchodza spoko fajnie ale na 100 proc grasz cos jeszcze bo kusi wygrac wiecej prawda? tylko tego ze grasz inne typy juz nie pokazujesz ... na prawde nie interesuje mnie czy wygrywasz czy jestes na plus ale kazdemu radze sie powaznie zastanowic zanim sie zacznie.

To w końcu "chłopie" interesuje Cie ile jestem "w plecy" czy nie interesuje Cie ile jestem "na plus"? Zdecyduj się. Cool a tak serio - jest nas trójka, utrzymujemy się z tego i każdy z nas dzięki bukmacherce i giełdzie pozakładał własne firmy/działalności, więc jesteśmy obecnie na etapie, kiedy traktujemy to już jako dodatkowy pieniądz, a nie jakąś formę "musi wejść bo nie będę miał na chleb". Tak, jak to bywa z każdymi obracanymi pieniędzmi w internecie - ryzyko spore, zyski również.

Życie to gra, więc trzeba wygrywać - od tego zdania zaczęła się ponad 2 lata temu nasza przygoda z tego typu rzeczami i trwa do dzisiaj. Smile Nie sądzę, że kontynuowalibyśmy to wszystko gdybyśmy ciągle tracili, bo to chyba niewykonalne finansowo.


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - freestyper - 14-08-2016 22:34

to gratuluje. brawo


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - DC1 - 14-08-2016 22:51

@[freestyper] Trochę to komicznie wygląda. Najpierw atakujesz będąc pewnym, że masz rację, a inni to źli i w ogóle be, a jak dostałeś odpowiedź, że nie wszystko wygląda tak, jak Ci się wydaje, to zostawiasz 3 słowa i uciekasz. Xpokerface