Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! (/Temat-Bukmacherskie-siano-ob-wideo-z-darmowymi-typami-135903)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - full2000 - 13-08-2016 19:07

Witaj @[XY1]!, zauważyłem że zdarza Ci się obstawić zawodników mojej ulubionej gry komputerowej - StarCraft'a II. Dzieje się to zupełnie przypadkowo czy zdarza Ci się częściej skorzystać z oferty właśnie SC 2 ? Smile
Bo jeżeli częściej to w sumie miałbym kogoś o podobnym i jednocześnie stos. niszowym zainteresowaniu. Zawsze fajnie wymienić się wiedzą a może przy obstawianiu sc2 korzystasz z jakiś stronek internetowych ?


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - XY1 - 13-08-2016 19:22

@full2000 jeśli coś obstawiam, to znaczy, że widziałem przynajmniej dwa poprzednie mecze danych drużyn. Starcrafta z tego co pamiętam będę obstawiał również jakiegoś jutro. Osobiście nie trawie tej gry, ale sporo już dzięki niej wyciągnąłem, więc gram dalej. Cool


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - full2000 - 13-08-2016 19:39

(13-08-2016 19:22)XY1 napisał(a):  @full2000 jeśli coś obstawiam, to znaczy, że widziałem przynajmniej dwa poprzednie mecze danych drużyn. Starcrafta z tego co pamiętam będę obstawiał również jakiegoś jutro. Osobiście nie trawie tej gry, ale sporo już dzięki niej wyciągnąłem, więc gram dalej. Cool

Rozumiem, jakkolwiek by nie patrzeć... StarCraft jest grą bardzo wymagającą i wdlg. mnie właśnie na tym polega jego piękno ale tak jak zawsze do złudzenia powtarzam, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie Smile

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem ale wygląda na to, że oglądasz mecze/streamy StarCraft'a? No i to drugie pytanie... czy korzystasz z jakiś stronek "do pomocy" podczas obstawiania meczy StarCraft'a II ?


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - DC1 - 14-08-2016 01:39

Kolejny plusik dzisiaj, tylko tak dalej. Masz nowego fana. [Obrazek: pUEVfzs.png]


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - XY1 - 14-08-2016 02:34

full2000 - piękno sportu Jerk2 nie korzystam z żadnych stronek, ewentualnie opieram się na statystykach/wynikach, ale z reguły jeśli coś gram, to widziałem wideo/stream z poprzednich kilku meczów. Starcrafta oczywiście oglądam na twitchu.

Film kończy się renderować, więc zapraszam:





Jutro zrobię małe podsumowanie tego, co graliśmy w ostatnich dniach i podam informacje o moim pomyśle - nie, nie zamierzam sprzedawać typów, bo "panie kupuj pakiet comiesięczny, promo do jutra tylko 99 zł, bierzcie bo jest 100%", jak większość "typeruf" przez UF. Cool


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - full2000 - 14-08-2016 11:11

@[XY1] stawiasz dzisiaj na Polt'a w SC II ?
Czy raczej odpuszczasz to zdarzenie? Smile


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - XY1 - 14-08-2016 13:11

Dzisiaj na Polta? Jak już to dzisiaj stawiałbym na Neeb (kurs 1.40). Mamy kolejny plusik, zatem kolejny film w przygotowaniu! Jerk2


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - XY1 - 14-08-2016 14:33

Kolejny filmik już dostepny, wysyłajcie znajomym, zróbmy troche wspólnej reklamy, bo wyświetleń dalej mało! Smile






RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - full2000 - 14-08-2016 18:30

(14-08-2016 13:11)XY1 napisał(a):  Dzisiaj na Polta? Jak już to dzisiaj stawiałbym na Neeb (kurs 1.40). Mamy kolejny plusik, zatem kolejny film w przygotowaniu! Jerk2

To u jakiegoś lipnego buka stawiasz e-sports... bo u buka z którego korzystam kurs na Neeb'a wynosi 1.63 Smile

@Edit: dopiero teraz zauważyłem że grasz w b365, no to akurat oni mają spoko ofertę w kwestii sportów Smile


RE: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - DC1 - 14-08-2016 20:19

Neeb wtopiło.