Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! (/Temat-Bukmacherskie-siano-ob-wideo-z-darmowymi-typami-135903)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - tubbsgg - 20-07-2016 21:20

Fajny temat.

Wrzucaj co jakiś czas typySmile

Daję reputa i obserwuję!


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - KazDam - 20-07-2016 21:31

Może zacznę z tobą grać Big Grin


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - XY1 - 20-07-2016 21:45

20.07.2016 - kto rano wstaje, temu...


Dzisiaj niestety nie udało się nic ulepić. Niektóre rzeczy zamykałem w trakcie, niektóre trzymałem do końca. Gdzieniegdzie musiałem odbijać przy ogromnym ryzyku. Spędziłem ponad 14 godzin przed ekranem i na podsumowanie mogę tylko powiedzieć, że zysk wyniósł jakieś 10 zł za godzinę. Łącznie 42 zakłady, więc nawet nie chce mi się robić screenshot'ów. Śmiesznie, ale jednak coś tam znowu wpada - jak dla mnie totalna porażka. Wiele niespodzianek, ale to nic - jutro też jest dzień. Cool

Od poniedziałku znowu zacznę obracać funduszami na giełdzie, bo planuję wtorek-środa lekki, 48-godzinny urlop - kasa na whisky zawsze się przyda. Jerk2

Co do analizy na jutro, zapraszam do lektury:
Cytat:LOL - LCK Summer Split
Zwycięstwo ROX Tigers (vs Ever) - nie ma nawet nad czym się zastanawiać, co widać niewątpliwie po kursie. Niektórzy bukmacherzy w ogóle nie oferują zakładu na zwycięstwo w tym meczu.

LOL - LPL Summer Split
Zwycięstwo IMay nad OMG, według mnie drugi pewniak. Jestem prawie przekonany o tym, że OMG ugra jedną mapę, na co wskazywałby kurs (obecnie trochę zmalał). Osobiście gram na ich zwycięstwo.

Pablo Cuevas - Gastao Elias
Pana Pablo gram dość często. Tak będzie również jutro. Uważam, że dzisiaj było wystarczająco dużo niespodzianek w tenisie. Jutro jest dzień odbicia. Zero niespodzianek, musi wejść!

Yulia Putintseva - Usue Arconada (dzisiaj o 3:00 polskiego czasu)
Mecz na twardej płycie, na których Yulia ma naprawdę dobre statystyki. W ostatnich tygodniach gra naprawdę znakomicie - kilkukrotnie pokonała rywalki o wyższym rankingu. Usue może urwać jej jednego seta, ale nie więcej. Smile

Edit: AKO 4 zdarzeń wynosi ok. 1,85 - 1,95, w zależności od bukmachera.



RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - Obamakiller - 20-07-2016 22:33

Postawione jakieś grosze może wejdzie Big Grin


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - XY1 - 20-07-2016 22:46

Wszedłem wieczorem grubo w zwycięstwo AGG (polskiego teamu Counter-Strike'a) nad LGR w turnieju Global Grand Masters. Liczyłem na ich pewne zwycięstwo (a był to mecz Best Of 1 Map - grają tylko jedną mapę, a nie tak jak standardowo w turniejach - trzy), no i aż mi ciśnienie czasami skakało widząc to, co grają. Ostatecznie typ jak najbardziej wszedł, jednak liczyłem na bardziej pewne ich zwycięstwo.

Następne mecze w turnieju to PENTA v AGG, nie znam dokładnej daty, ale uważam, że Penta powinno roznieść AGG, szczególnie widząc to, co AGG dzisiaj zagrało. Mała komunikacja między graczami, a PENTA jest w gazie po ostatnich meczach, brakowało im szczęścia. Poza tym, LGR zagra z Secret teamem (kobiety), tutaj też przewiduje zwycięstwo LGR. Zobaczymy jakie będą kursy, jak na razie nie ma potwierdzonych terminów, ale będę obserwował. Smile

Teraz dodatkowo wszedłem w wygraną Zvereva nad nad Fritzem (ATP Washington), już mogę wypłacać z zyskiem. To będzie dobra noc, tak czuję! Cool


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - notentego - 20-07-2016 22:57

Pochwal się jak już wejdą bety Big Grin


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - Obamakiller - 21-07-2016 14:13

Jeszcze jeden meczyk i siedzi :o


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - qwertybsk - 22-07-2016 18:55

noo takimi stawkami można coś ugrać u buka Big Grin


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - Pan Inwestor - 22-07-2016 20:12

Śledzę dziennik :-)

Na jakich parach grasz na opcjach?

Ps. Kiedyś u siebie na blogu opisałem system gry u bukmachera. Ja jesteś zainteresowany bądź inne osoby są to podam link. System porzuciłem ale jeśli ktoś by miał ochotę na wspólne testowanie to chętnie podejmę ponownie temat :-)


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - full2000 - 23-07-2016 20:03

Po samym tytule i opisie stwierdziłem że to jest KONKRETNY dziennik Smile
Bukmacherka to jest ostra jazda... trzeba umieć zachować zimną głowę.