Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eksport adresów mailowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Eksport adresów mailowych (/Temat-Eksport-adresow-mailowych-135484)



Eksport adresów mailowych - MrWujek - 07-07-2016 19:07

Jak wykonać eksport adresów mailowych użytkowników z mojego forum (phpBB by Przemo do pliku), aby później móc je wykorzystać np. w Freshmail?


RE: Eksport adresów mailowych - Ascoran - 07-07-2016 20:04

bezpośrednio w bazie danych strony odnaleźć kolumnę z adresami email i ją eksportować do pliku.

Jeśli użytkownicy nie wyrazili zgody na otrzymywanie wiadomości od Ciebie to wiesz że nie można legalnie do nich nic wysyłać?


RE: Eksport adresów mailowych - MrWujek - 08-07-2016 00:55

Do tej pory na forum używałem opcji "Wyślij do wszystkich", dana wiadomość trafiała bezpośrednio na adres mailowy. Natomiast obecnie (m.in.) strona wspomniane przeze mnie wyżej, daje więcej możliwości.

Czy aby wszystko było teraz legalnie, to muszę wysłać odpowiednie oświadczenie do wszystkich? Czy należy rejestrować taką listę w GIODO?

Czy w związku z powyższym wysyłanie wiadomości poprzez forum jest legalne?