Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta FB - stażowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta FB - stażowe (/Temat-Konta-FB-stazowe-135129)

Strony: 1 2


RE: Konta FB - stażowe - jergele - 20-07-2016 18:31

Niestety mam problem z @[DenzMonsta].
Kupiłem 5 kont ze znajomymi (post w tym wątku z 15.07). Niestety przy pierwszej próbie logowania - weryfikacja zdjęciowa.
Zgłosiłem usterkę sprzedającemu. Po dwóch dniach dosłał 3 nowe. Ta sama sytuacja - czyli weryfikacja. Poprosiłem o zwrot pieniędzy i od tego czasu człowiek się nie odzywa, mimo że na forum bywa.
Sam sprzedaję konta i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby problem z pierwszym logowaniem nie został przeze mnie załatwiony.


RE: Konta FB - stażowe - inux - 25-07-2016 02:39

Jestem zainteresowany - napisałem na priv

--
Kupię konta stażowe (minimum 2 lata) - polskie/zagraniczne

Proszę jednak o kontakt pw - masz skrzynkę zapchaną już Smile


RE: Konta FB - stażowe - piotrekprorok - 25-07-2016 03:06

(20-07-2016 18:31)jergele napisał(a):  Niestety mam problem z @[DenzMonsta].
Kupiłem 5 kont ze znajomymi (post w tym wątku z 15.07). Niestety przy pierwszej próbie logowania - weryfikacja zdjęciowa.
Zgłosiłem usterkę sprzedającemu. Po dwóch dniach dosłał 3 nowe. Ta sama sytuacja - czyli weryfikacja. Poprosiłem o zwrot pieniędzy i od tego czasu człowiek się nie odzywa, mimo że na forum bywa.
Sam sprzedaję konta i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby problem z pierwszym logowaniem nie został przeze mnie załatwiony.

I jak @[jergele]? Sprawa rozwiązana?


RE: Konta FB - stażowe - jergele - 25-07-2016 06:17

(25-07-2016 03:06)piotrekprorok napisał(a):  
(20-07-2016 18:31)jergele napisał(a):  Niestety mam problem z @[DenzMonsta].
Kupiłem 5 kont ze znajomymi (post w tym wątku z 15.07). Niestety przy pierwszej próbie logowania - weryfikacja zdjęciowa.
Zgłosiłem usterkę sprzedającemu. Po dwóch dniach dosłał 3 nowe. Ta sama sytuacja - czyli weryfikacja. Poprosiłem o zwrot pieniędzy i od tego czasu człowiek się nie odzywa, mimo że na forum bywa.
Sam sprzedaję konta i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby problem z pierwszym logowaniem nie został przeze mnie załatwiony.

I jak @[jergele]? Sprawa rozwiązana?

Nadal bez odzewu.


RE: Konta FB - stażowe - piotrekprorok - 25-07-2016 12:24

@[DenzMonsta] - kolejna Twoja wizyta na forum bez wyjaśnienia sytuacji z użytkownikiem @[jergele] = Ban.


RE: Konta FB - stażowe - Mili506 - 11-08-2016 20:44

Stażowe ??? konkretnie ile mają konta ??


RE: Konta FB - stażowe - inux - 14-08-2016 21:20

Konta aktualne ? Jak sprawa z tym problemem w końcu się zakończyła ?


RE: Konta FB - stażowe - Eldarix - 16-08-2016 11:26

Użytkownik DenzMonsta, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana.


Konta FB - stażowe - yazir - 25-09-2016 12:22

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.