Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzę kanał na youtube (Jedyny taki w Polsce) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tworzę kanał na youtube (Jedyny taki w Polsce) (/Temat-Tworze-kanal-na-youtube-Jedyny-taki-w-Polsce-134974)



Tworzę kanał na youtube (Jedyny taki w Polsce) - danielek654 - 25-06-2016 18:42

Cześć!

Na początek kilka słów o mnie:
Jestem Daniel, zarabianiem w internecie interesuje się już okrągły rok, co zarobiłem to moje Wink (Jeśli czyta to urząd skarbowy, to nie zarobiłem nic).

Cały czas poszerzam moją wiedzę, kolekcjonuję wszelkie możliwe poradniki, teorii znam dużo, gorzej z praktyką...

Czemu zakładam dziennik? Ponieważ chciałbym nauczyć się systematyczności i zyskać wsparcie w tworzeniu kanału, który będzie całkowicie zgodny z regulaminem yt i mam nadzieję pomocny dla każdego...

Jaka tematyka kanału?
Zarabianie w internecie! Wiem, że jest to temat bardzo trudny, ze sporą konkurencją, jednak mam nadzieję, że moja wiedza odnośnie seo na youtube pozwoli mi na zyskanie widzów Smile

Co prawda kanał już założony, jednak nie ma na nim jeszcze żadnego filmiku.

I tutaj bardzo serdecznie proszę o Waszą pomoc. W odpowiedzi do tego posta napiszcie, jaki mógłby być temat pierwszego odcinka, na moim kanale, niech będzie to coś, czego wam brakuje.

Każdy temat rozważę i jest duża szansa, że omówię go w odcinku na moim kanale.

Czekam na wasze odpowiedzi i życzę miłego wieczoru Wink

P.S. Polska górą! impreza impreza


RE: Tworzę kanał na youtube (Jedyny taki w Polsce) - PaidMoney - 25-06-2016 19:05

@[danielek654]
Według mnie taki temat nie ma zbyt dużego wzięcia, polecam wejść w inną tematykę Wink


RE: Tworzę kanał na youtube (Jedyny taki w Polsce) - mahuzz - 25-06-2016 19:13

Nie wbijesz się. Nie rozmawiajmy o wiedzy nt. SEO yt. Tak czy siak powodzenia.


RE: Tworzę kanał na youtube (Jedyny taki w Polsce) - bestek112 - 25-06-2016 22:39

Żeby się wybić teraz na yt z taka tematyka to musiałbyś na prawdę posiadać ogromna wiedzę. Ale no powodzenia.


Tworzę kanał na youtube (Jedyny taki w Polsce) - Hybrid1990 - 03-02-2021 14:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.