Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 13:33

Nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj okej? To że nikt Ciebie nie prosi o pomoc to nie znaczy, że nie ma problemu.
Jeszcze raz napiszę jeżeli nie potrafisz zrozumieć prostego zdania: U NIEKTÓRYCH NIE MA MOŻLIWOŚCI OGLĄDANIA TRAILERÓW.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 03-07-2016 13:55

(03-07-2016 13:33)Fsociety napisał(a):  Nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj okej? To że nikt Ciebie nie prosi o pomoc to nie znaczy, że nie ma problemu.
Jeszcze raz napiszę jeżeli nie potrafisz zrozumieć prostego zdania: U NIEKTÓRYCH NIE MA MOŻLIWOŚCI OGLĄDANIA TRAILERÓW.

Nie znam sytuacji ? Wypowiadasz się w tym temacie jak dziecko, płakałeś wcześniej o VPS'a, a twoje wypowiedzi są na poziomie gimnazjalisty... To jest cała prawda. Kończę dyskusję, bo widzę, że z gimnazjalistami nie ma co rozmawiać.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 13:57

Haha pierw sam lecisz do mnie jak masz problem, a teraz udajesz eksperta, który wszystko wie? Chłopie Ty masz chyba rozdwojenie jaźni Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 03-07-2016 14:03

[Obrazek: cLUbgfh.jpg]

Laptop niech działa dalej, a ja lecę ogarniać przez proxy po tego VPS'a xD


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 03-07-2016 14:04

(03-07-2016 13:57)Fsociety napisał(a):  Haha pierw sam lecisz do mnie jak masz problem, a teraz udajesz eksperta, który wszystko wie? Chłopie Ty masz chyba rozdwojenie jaźni Big Grin

Miałem problem - nie byłeś w stanie i tak pomóc, bo nic nie wiesz. Wakacje się skończą to do gimnazjum pójdziesz.. skończy się siedzenie na forach .. Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Jatutylkopatrze - 03-07-2016 14:05

Gdy mi sie takie cos pojawia:
[Obrazek: zxczxcasd.png]


to mam poczekac te 5 min az mi F5 zrobi strony?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 14:06

Niestety, ale nie mam tyle czasu by pomagać wszystkim co się do mnie zgłoszą, a uwierz ze jest ich dużo.
Do gimnazjum to chyba ty wkrótce wracasz patrząc na to jak się odnosisz do innych chłopczyku Wink

Jatutylkopatrze: Możesz samemu, ale jeżeli masz to na VPSie to lepiej zostawić i samo będzie się odświeżało Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 03-07-2016 14:32

Udało się w końcu...


[Obrazek: tJWTp4N.jpg]


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 03-07-2016 14:32

(03-07-2016 12:32)Xanthi napisał(a):  
(03-07-2016 12:30)xaariel napisał(a):  U mnie nawet jak odpale 2 trailery zamiast 14, to leca dwa te same, a jak sie skoncza to jeden z nich ma smutna buzke.

Masz odpalać osobne playlisty a nie filmiki...
Okej, zalapalem, wszystko dziala.
Sory za moja glupote xD


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 03-07-2016 14:35

(03-07-2016 14:32)xaariel napisał(a):  
(03-07-2016 12:32)Xanthi napisał(a):  
(03-07-2016 12:30)xaariel napisał(a):  U mnie nawet jak odpale 2 trailery zamiast 14, to leca dwa te same, a jak sie skoncza to jeden z nich ma smutna buzke.

Masz odpalać osobne playlisty a nie filmiki...
Okej, zalapalem, wszystko dziala.
Sory za moja glupote xD



Nie no spoko, czasami źle się spojrzy i wiadome Smile Ważne że hula Big Grin