Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 03-07-2016 01:14

Tak, nie wyświetla zadań, trailerów....


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Jatutylkopatrze - 03-07-2016 01:15

mam ten sam problem Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 07:09

Zadań wyświetlać nie będzie, gdyż są one tak jak się domyślam przydzielane po przez lokalizację danej osoby, a że IP VPSa pochodzi z Czech to żadnych zadań nie ma (chyba logiczne dlaczego Big Grin).
A co do tych trailerów to możecie dać jakiegoś screena jak to u was wygląda?
Po za tym próbowaliście na Firefoxie?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - karol9919 - 03-07-2016 09:24

Ten sposób działa? Widzę że się szybko rozwinął, ktoś coś?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 03-07-2016 09:27

Przeczytaj poprzednie strony i wszystko jest wytłumaczone. Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - HubabubaPl - 03-07-2016 10:12

Mam problem bo jak chcę dołączyć do konkursu to wpisuje czemu ja mam wygrać, akceptuje regulamin ale nie zabiera mi pkt ani miejsca w konkursie. Oni mają to akceptować czy co ?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 03-07-2016 10:26

(03-07-2016 07:09)Fsociety napisał(a):  Zadań wyświetlać nie będzie, gdyż są one tak jak się domyślam przydzielane po przez lokalizację danej osoby, a że IP VPSa pochodzi z Czech to żadnych zadań nie ma (chyba logiczne dlaczego Big Grin).
A co do tych trailerów to możecie dać jakiegoś screena jak to u was wygląda?
Po za tym próbowaliście na Firefoxie?

Tak, na firefoxie to samo Smile
Poza tym już drugi VPS do czarnej listy dodany ^^


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - banipunz - 03-07-2016 10:31

Ktos wczesniej pisal aby zrobic nowe konto na vpsie i powinno byc wszystko okej
Na starym uzbierac do wyplaty oraz ja zlecic i zostawic to konto Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 10:57

Ja stałe cisne na jednym koncie DOGRY i nic się nie dzieje, więc się trochę dziwię, że stałe ktoś ma problem
A co do dodania do czarnej listy to było to do przewidzenia ze względu na zapewne dużą ilość rejestracji na darmowego triala.
Dzisiaj też zakładam nowego triala VPSa i mam nadzieję, że wszystko będzie okej, bo jak nie to się nieźle w*urwie...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - twardy - 03-07-2016 11:01

Ja co prawda nie dostalem maila, ze vps mi nie dadza ale juz mail/sms z kodem, po rzekomej instalacji vpsa, juz nie przyszedl.