Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję osób z zapleczem Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Poszukuję osób z zapleczem Facebook (/Temat-Poszukuje-osob-z-zapleczem-Facebook-134723)



Poszukuję osób z zapleczem Facebook - MickeyHuntr - 19-06-2016 09:07

Witam!

Ostatnio wpadłem na pomysł całkiem dobrej niszy, która mogłaby mieć całkiem niezłą konwersję Lol

Stronę oraz połączenie z hotpay załatwię sam, jednak poszukuję osób, które mają możliwość sukcesywnej promocji tejże strony.

Przez pierwszy miesiąc oferuję 25% z zysku, następnie 50/50

Osoby chętne proszę na PW lub GG 32328104 Smile


RE: Poszukuję osób z zapleczem Facebook - jarunioo7 - 19-06-2016 16:59

Chcesz promować się na czyimś zapleczu i oferujesz mu 25% zysku? Nie ma to jak zarabiać nie u siebie i jeszcze brać za to 75% kasy Smile Pomyśl, że osoba, która ma zaplecze albo w nie zainwestowała albo je tworzyła przez długi czas.


RE: Poszukuję osób z zapleczem Facebook - MickeyHuntr - 19-06-2016 18:26

(19-06-2016 16:59)jarunioo7 napisał(a):  Chcesz promować się na czyimś zapleczu i oferujesz mu 25% zysku? Nie ma to jak zarabiać nie u siebie i jeszcze brać za to 75% kasy Smile Pomyśl, że osoba, która ma zaplecze albo w nie zainwestowała albo je tworzyła przez długi czas.

Pomyśl, że ja żeby zrobić stronę i podpiąć ją pod płatności SMS musiałem przed długi czas uczyć się programowania Smile Dodam również, że nisza na którą wykonuję stronę jest aktualnie nie tknięta, a ma w sobie ogromny potencjał. Gdybym miał taki projekt wykonać na zamówienie, to dostałbym na rękę spokojnie 1k i radzę doczytać, że w następnym miesiącu zyskami dzielę się po równo. Dodatkowo chciałbym nadmienić, że sam wymyśliłem i stworzyłem projekt i jeżeli porządnie bym się wziął za zaplecze, to zarobek nie byłby problemem Smile

Dodam równie, że jeżeli wziąłbym się lepiej za promocję, to spokojnie 20zł za SMS wpadałoby mi do kieszonki Smile


RE: Poszukuję osób z zapleczem Facebook - szykiryki - 19-06-2016 19:41

Uważaj, żebyś nie wyszedł na tym, jak Zabłocki na mydle.
zdradzisz potencjalnie zainteresowanemu współpracą pomysł, a ktoś go sobie sam wykorzysta (nawet bez podpietych płatności) i wdroży dużą promocje, zgarniając przyzwoity hajs. Żaden problem stworzyć nawet prostą stronkę czy landing pod nisze... choć może w biedniejszej wersji niż Twoja

Skoro pomysł jest tak innowacyjny i dobry, zadbaj o ruch samodzielnie, ot żeby sprawdzić czy w ogóle "żre" (często supernisze nie są wcale super dla odbiorców).
Nawet ręcznie promując zgarniesz kilkaset wyświetleń dziennie, nie mówiac już o testowej inwestycji w FBAds pod konkretną grupę odbiorców...


Edit.
@[MickeyHuntr]
No i wykrakałam Tongue.
Przed chwila własnie zdradziłeś mi wszystkie szczegóły strony na gg. Ba, wysłałeś nawet projekt graficzny, nie sprawdzając kim jestem, czy kimś stąd czy randomowym ziomkiem polującym na nisze...
Młody jesteś, życia nie znasz, ale naprawde działaj tutaj megaasekuracyjnie, bo pomysł nie jest zły, ale zaraz go ktoś "podkradnie" i tyle go będziesz widział. Świat nie jest pełen dobrych ludzi, którzy chcą Ci pomóc za 25%.
Oczywiście rozmowa zostaje między nami, tak jak mówiłam wykorzystaj sobie pustaka i sprawdź konwersje SAMODZIELNIE.
I najwazniejsze, przy tego typu witrynach własny, dobrze napisany, regulamin to podstawa!!!!
Powodzenia i pozdro


RE: Poszukuję osób z zapleczem Facebook - Homix - 20-06-2016 21:35

(19-06-2016 18:26)MickeyHuntr napisał(a):  
(19-06-2016 16:59)jarunioo7 napisał(a):  Chcesz promować się na czyimś zapleczu i oferujesz mu 25% zysku? Nie ma to jak zarabiać nie u siebie i jeszcze brać za to 75% kasy Smile Pomyśl, że osoba, która ma zaplecze albo w nie zainwestowała albo je tworzyła przez długi czas.

Pomyśl, że ja żeby zrobić stronę i podpiąć ją pod płatności SMS musiałem przed długi czas uczyć się programowania Smile Dodam również, że nisza na którą wykonuję stronę jest aktualnie nie tknięta, a ma w sobie ogromny potencjał. Gdybym miał taki projekt wykonać na zamówienie, to dostałbym na rękę spokojnie 1k i radzę doczytać, że w następnym miesiącu zyskami dzielę się po równo. Dodatkowo chciałbym nadmienić, że sam wymyśliłem i stworzyłem projekt i jeżeli porządnie bym się wziął za zaplecze, to zarobek nie byłby problemem Smile

Dodam równie, że jeżeli wziąłbym się lepiej za promocję, to spokojnie 20zł za SMS wpadałoby mi do kieszonki Smile

Haha, z tym że trzeba być programistą, żeby ogarnąć stronkę i podpiąć płatności pod nią, to rozje.. system Big Grin