Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"RevShare" - czym są a czym nie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: "RevShare" - czym są a czym nie. (/Temat-RevShare-czym-sa-a-czym-nie-134708)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - mysc - 25-07-2016 11:45

Temat zamilkł, natomiast "bajki" na temat stabilności pozostały i wciąż są powtarzane. W związku z czym zachęcam do przeczytania dwóch wpisów (w takiej kolejności) :


1) Multi Level Marketing vs Piramida Finansowa


2) MXRevshare jako przykład piramidy finansowej


Jestem gotowy na "hejty", zdaniem niektórych, ewidentnie przemawia przeze mnie zazdrość Smile



Swoją drogą, "artykuł" o MXR już wczoraj pobił rekord wejść na bloga Smile Sądząc po źródłach wejść, wysyłacie go sobie na GG i FB - obojętnie jakie macie o nim zdanie, dziekuję za zainteresowanie ! Cool


.


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - Fallriv - 25-07-2016 12:46

mysc, jesteś spoko gościem i sam byłem u Ciebie w grupie SUBSMS, bo dobrze mentorowałeś, ale troszkę teraz poleciałeś po bandzie Wink

Krytykujesz Revshare, a sam promujesz naciąganie ludzi na drogie SMSy... strasznie niski poziom marketingu, próbujesz się wybić na hejcie innego sposobu zarobku, który teraz jest popularny i nałapać sobie refów i sprzedać trochę poradników.

Słabe to, nie spodziewałem się po Tobie takiego zagrania.


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - jarunioo7 - 25-07-2016 13:42

Wybić? beka Prosze Cię.. Z myscem gadaliśmy o takich "inwestycjach" poza forum od dawien dawna jeszcze zanim zaczął mentorować w sub sms i przed prowadzeniem bloga. Atmosfera stała się bardziej napięta jak wszyscy zaczęliście napier.alać tematy i spamować już istniejące swoimi inwestycjami. Później modne się stało tworzenie blogów, co niektórzy to nawet filmiki nagrywają, podpisują się imieniem i nazwiskiem jak prawdziwe byznesmany. Wstawiacie zdjęcia swojej wypłaty z pracy na etat i piszecie, że z MxRevshare w tydzień (nie wszyscy). Jak sie pytam o screen na którym widać ile zainwestował, ile wypłacił itd to cisza Undecided

[Obrazek: 42b019fb5e8a437c8e2ebac5a4b834cd.png]

To jest normalne promowanie? @[full2000] poznajesz? A ostatnio pisałeś, że wszędzie informujesz, że inwestycje niosą ze sobą pewne ryzyko i żeby wpłacać tyle ile jest się w stanie stracić. Gdzie na tej stronie jest taka informacja?

[Obrazek: b17047447f524512bd462c35d668fb82.png]

Będę miał comiesięczną wypłatę 1000 $ jak miesięcznie będę inwestował 10$ ? Musze sie poważnie zastanowić czemu jeszcze w ten serwis nie zainwestowałem beka

Ślinicie się jak tylko ktoś doda temat, że zainwestowałby pieniądze w jakiś biznes i prześcigacie się w postach, w których każdy oferuje pomoc za reffa.

To wy się próbujecie na siłe wybić tam gdzie was nie chcą. Macie dział HYIP i tam sobie spamujcie ile chcecie.


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - Fallriv - 25-07-2016 15:19

Landing Page zawsze ma szumne hasła i ma przyciągnąć klienta, ważniejsze jest co później w mailingu i filmikach ludzie dostają - jeśli bardziej rozbudowane informacje i wspomina się o ryzyku, to ja nie widzę tutaj problemu.

Tak samo jak Wy nie widzicie problemu w ledwo widocznej stopce z kosztami SUB SMS Wink I tak samo jak nie widzę problemu jak mi Tymbark w reklamie mówi, że mają 100% soku, czy też Audi obiecuje wypasiony model za 1000zł/msc (a potem okazuje się, że w tej cenie to najbiedniejsza wersja, a nie ta z reklamy).

Na tym polega marketing, trzeba klient przyciągnąć. Ważne jednak by potem nie ukrywać pewnych rzeczy i "kruczków".

Także robicie aferę tak naprawdę zupełnie o nic, bo sami zarabiacie na naciąganiu ludzi w swoich leadmorach czy innych eforsach Wink Real content to naprawdę margines, większość po prostu bazuje na ciemnocie i niewiedzy ludzi, tak samo jak spora część promotorów HYIPów.

Ja nie oceniam nikogo, każdy zarabia jak chce. Ale robienie gównoburzy i umoralnianie innych jak się samemu ludzi robi w konia, to naprawdę szczyt debilizmu facepalm

A spamowanie kontrowersyjnymi artykułami ze swojego bloga wcale, a wcale nie ma służyć promocji swoich kursów i to zupełny przypadek, że atakuje MXR, który teraz jest na fali Lol


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - jarunioo7 - 25-07-2016 15:33

Nie musiałeś mnie cytować, odpowiadałeś po mnie, a tymbardziej mnie oznaczyłeś.. facepalm

Faktycznie. Zobaczyłem to co większość by zauważyła czyli "Jak w prosty sposób wypracować comiesięczną wypłatę 1000$?" Na tej stronie nie było żadnej wzmianki o tym, że po podaniu danych podajesz narzędzia do tworzenia landing page (albo podsyłasz linka z których można takie narzędzia kupić - nie wiem, nie wpisywałem sie na twoją liste mailingową) Undecided W ten sposób wypracuje sobie comiesięczną wypłatę 1000$ ?

Swoją drogą to widzę, że ciężko jest Ci się odnieść do wpisu mysca dotyczącego MxRevshare...


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - jarunioo7 - 25-07-2016 15:53

A może po prostu nie komentujesz bo nie masz kontrargumentów? Ciężko wytłumaczyć teraz ludziom, że MxRevshare to zajebisty biznes? Ludzie z reguły nie lubią rozmawiać o rzeczach, które są dla nich niewygodne Smile

Dobra, bo chyba sam nie wiesz co masz na stronie:

[Obrazek: 80565b44ec5e43109c524f9a1748550c.png]

To się wyświetla na stronie głównej od razu po wejściu. Zasady według mnie proste. Klikam w ten popup i dowiaduje się jak zarabiać 1000$ miesięcznie. Będę tyle zarabiał?

Ciężko jest nieskojarzyć tego z MxRevshare jak wszędzie się pchacie ze swoimi refflinkami i zachęcacie do rejestracji Smile


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - Fallriv - 25-07-2016 16:08

jarunioo7 napisał(a):To się wyświetla na stronie głównej od razu po wejściu. Zasady według mnie proste. Klikam w ten popup i dowiaduje się jak zarabiać 1000$ miesięcznie. Będę tyle zarabiał?
Powiedz, jak się żyje w świecie, gdzie jesteś bombardowany tego typu reklamami na lewo i prawo? Od telewizji po internet? Jak to jest ślepo wierzyć w każdy slogan marketingowy Wink?

No i nie wspominam już o tym, że te 75k złotych w LeadMore to zarobiłeś zapewne w 100% uczciwie, bez ukrytych kosztów SMS, bez naciągania nikogo, zapewne na Twoich stronach pierwsze co jest widoczne to ogromny napis "UWAGA, SMS PREMIUM - KOSZT 30zł brutto" beka Bitch please...


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - jarunioo7 - 25-07-2016 16:16

Hahah beka Napisałem, że ciężko tego nie skojarzyć z MxRevshare skoro wszędzie tym spamujecie - a nie, że TO JEST MxRevshare. Poza tym cała twoja strona to 90% MxRevshare.. Zrozumiałem już po twoim wcześniejszym wpisie, że chodziło Ci o te cudowne narzędzia, które pozwolą mi zarabiać 1000$ / msc. Ogarniasz?

Cytat:Nie będziesz tyle zarabiał bo masz intelekt gimnazjalisty ...

Chyba zaczynasz się trochę denerwować skoro już zaczynasz mnie obrażać. Undecided Idź wyklikać reklamy za 0,5$ - to Cie może odstresuje.. :| Nie odniesiesz się do wpisu mysc'a? Przedstawił wszystko jak na dłoni.. A ty jesteś jednym z największych promotorów MxRevshare na zarabiam.com - myślę, że powinieneś mieć taką wiedzę żeby umieć wybronić wasz serwis na lata od tak pesymistycznych spekulacji mysca - że MxRevshare zbankrutuje.

PS. Będziesz się bawił teraz w ocenianie moich postów neutralną oceną? beka

(25-07-2016 16:08)Fallriv napisał(a):  
jarunioo7 napisał(a):To się wyświetla na stronie głównej od razu po wejściu. Zasady według mnie proste. Klikam w ten popup i dowiaduje się jak zarabiać 1000$ miesięcznie. Będę tyle zarabiał?
Powiedz, jak się żyje w świecie, gdzie jesteś bombardowany tego typu reklamami na lewo i prawo? Od telewizji po internet? Jak to jest ślepo wierzyć w każdy slogan marketingowy Wink?

No i nie wspominam już o tym, że te 75k złotych w LeadMore to zarobiłeś zapewne w 100% uczciwie, bez ukrytych kosztów SMS, bez naciągania nikogo, zapewne na Twoich stronach pierwsze co jest widoczne to ogromny napis "UWAGA, SMS PREMIUM - KOSZT 30zł brutto" beka Bitch please...


Nie wierzę w każdy reklamę. Ale gdy wchodze na stronę fulla i wiem, że 90% jej zawartości jest o MxRevshare to mogłem się pomylić Smile Widzę, że też jesteś obrońcą tego biznesu a oboje zmieniacie temat i odchodzicie od niego bo jest wam teraz chyba nie na rękę.

Co do Leadmore.. Znajdź mi inny polski serwis z subskrypcjami, który ma lepiej widoczne stopki jak oni. Reszta ma poukrywane, blokowane przez adblocki, najmniejszą czcionką, w takim samym kolorze co tło - jest pełno takich przekrętów Smile A leadmore ma zawsze odkryte..


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - Fallriv - 25-07-2016 16:24

Cytat:Co do Leadmore.. Znajdź mi inny polski serwis z subskrypcjami, który ma lepiej widoczne stopki jak oni.

Nie wiem, bo nie bawię się już w SUBSMS i z LeadMore nie korzystałem. Ale to nic nie zmienia, pytanie było proste:

Czy pierwsze co widzi osoba, która wejdzie na Twoją stronę (cokolwiek tam promujesz) to CZYTELNA informacja o kosztach?

Czy całą tą kwotę zarobiłeś nie naciągając absolutnie nikogo na premium smsy, kto nie był do końca świadom w co wchodzi i ile go to będzie kosztować Wink? Jeżeli tak, działasz od zawsze na real content i walisz po oczach kosztami usług - zwracam honor i chylę czoło.

Jeśli jednak "nie do końca" to morda w kubeł bo wychodzisz na ultra hipokrytę czepiając się sloganów marketingowych przy promocji MXR czy jakiegokolwiek innego HYIPa.

Mysc już na hipokrytę wyszedł, bo sam byłem w jego "teamie" i wiem, że promował nie tylko uczciwe SUB SMSy, ale też naciąganie i ukrywanie kosztów Wink Podejrzewam, że z Tobą jest podobnie. Ale oczywiście masz najwięcej do powiedzenia i normalnie moralność masz aniołka Big Grin


RE: "RevShare" - czym są a czym nie. - twardy - 25-07-2016 16:29

(25-07-2016 16:19)Veres napisał(a):  Poprawcie mnie może się mylę, ale dlaczego powstaje system prowizji w wielu serwisach, nawet w Payza jest system polecania, który ma "nagradzać" za starania użytkowników, to samo tyczy się Hyip'ów.

Ale mxr to nie jest zaden hyip tylko prawdziwy biznes! A po drugie na serio nie widzisz roznicy pomiedzy prowizja w systemie platniczym a prowizja w hyipie? Czlowieku... juz tlumacze, taka payza to jest biznes, prawdziwe pieniadze za prawdziwe uslugi. W hypie dostajesz % od udzialu w przestepstwie, bo tym wlasnie sa piramidy finansowe. Fak lodżik.