Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
z polskiego rynku na zagraniczny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: z polskiego rynku na zagraniczny (/Temat-z-polskiego-rynku-na-zagraniczny-134704)



z polskiego rynku na zagraniczny - mahuzz - 18-06-2016 20:14

Siemanko wszystkim.
Zarobiłem już kilka tysięcy na subskrypcjach, allegro itd..
Pieniądze dalej ładnie lecą Smile Nie ma w tym jakiegoś mega wkładu na ten moment - z pracy z kiedyś teraz zbieram owoce Smile

Chciałbym zacząć zarabiać w dolarach. $$$
Co polecacie? Jakie serwisy?
Od razu mówię, że nie będę się konkretnie określał co chce robić - wszystkie propozycje rozważę. Dzięki z góry, rzucam reputami, łapcie 8)

edit:
od razu mówię, że żadne piramidy mnie nie interesują.


RE: z polskiego rynku na zagraniczny - twardy - 18-06-2016 20:17

Ogads i cpagrip.


RE: z polskiego rynku na zagraniczny - bestek112 - 18-06-2016 22:23

Hm MxRevShare mi przychodzi na myśl, możesz podciągnąć to pod piramidę lub nie Smile


RE: z polskiego rynku na zagraniczny - mahuzz - 18-06-2016 22:37

Przecież każdy revshare to poniekąd piramida.


RE: z polskiego rynku na zagraniczny - Klin - 19-06-2016 07:17

Żadne kity typu piramidy i revshare

Chcesz zarobić czy być częścią piramidy i mieć nadzieję że doczekasz wypłaty?

Polecam cpagrip, awm, cpalead


RE: z polskiego rynku na zagraniczny - mahuzz - 19-06-2016 09:20

Święte słowa Klin. A nie wiecie, które z tych programów maja gotowe programy do promowania? Póki co nie zamierzam lockowac swojego contentu. pozdro


RE: z polskiego rynku na zagraniczny - Klin - 19-06-2016 10:03

Z każdej sieci która podałem możesz wyciągnąć link do oferty i promować bezpośrednio


RE: z polskiego rynku na zagraniczny - bemus98 - 19-06-2016 10:08

Możesz zainwestować w bitcoina i zarabiać, albo na samym kursie, albo zaryzykować i wpłacić kase do kopalni np. HashOcean, zwrot po ~70 dniach, potem profit do końca istnienia strony


RE: z polskiego rynku na zagraniczny - mahuzz - 19-06-2016 11:33

@Klin, dzięki.
Jeśli chodzi o btc to wczoraj pisalem w jakimś temacie, cena poszła diametralnie w gore, z pewnością zainwestuje troche pieniędzy. A ze stronami bywa różnie niestety