Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy dostanę na takie cos dofinansowanie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy dostanę na takie cos dofinansowanie? (/Temat-Czy-dostane-na-takie-cos-dofinansowanie-134603)

Strony: 1 2


Czy dostanę na takie cos dofinansowanie? - minek123 - 15-06-2016 17:49

Siema, jestem zarejestrowany na bezrobociu i czekam ciągle aż będzie akcja z dofinansowaniami dla 20+ bo to co jakiś czas jest. Zastanawiam się tylko czy jest ryzyko że nie dostanę na sklep z naprawą i sprzedażą telefonów oraz akcesoriów? Na co najczęściej przyznają?


RE: Czy dostanę na takie cos dofinansowanie? - jarunioo7 - 15-06-2016 18:06

Według mnie trochę głupie pytanie. Zamiast zajmować się rozważaniem "na co najczęściej przyznają dofinansowania" powinieneś stworzyć świetny biznesplan, dokładnie przeanalizować konkurencje w twojej okolicy, porównać wszystko szanse i zagrożenia - żebyś sam uwierzył w to, że twoja firma będzie rentowna + żeby oni w to uwierzyli i nie mieli się do czego przyczepić. Tyle ode mnie Smile Powodzenia !


RE: Czy dostanę na takie cos dofinansowanie? - minek123 - 15-06-2016 18:31

Chodzi mi o to że wszystkie osoby które znam dostały dofinansowanie na firmy budowlane itp. a boję się że ja na takie coś mogę nie dostać. A jednak takie dofinansowanie to mega start dla dg i nawet mógłbym wystartować z czymś typu wykończenia itp bo pracowałem już tu i tam mimo młodego wieku


RE: Czy dostanę na takie cos dofinansowanie? - Sklep - 18-06-2016 10:38

Zapoznaj się dobrze z tematem :
http://www.bierzdotacje.pl/tag/dotacje-na-zalozenie-sklepu/#
jeżeli spełniasz wszystkie warunki nie ma problemu aby dostać dotacje, wystarczy ,że kupisz biznesplan u jakiegoś pewniaka " gdzie jak nie przejdzie zwraca Ci pieniadze " i możesz śmiało działać , radzę dobrać sobie osobę starszą która już jest w temacie bo formalnosci mogą Cię pochłonąć.


RE: Czy dostanę na takie cos dofinansowanie? - minek123 - 20-06-2016 10:30

(18-06-2016 10:38)Sklep napisał(a):  Zapoznaj się dobrze z tematem :
http://www.bierzdotacje.pl/tag/dotacje-na-zalozenie-sklepu/#
jeżeli spełniasz wszystkie warunki nie ma problemu aby dostać dotacje, wystarczy ,że kupisz biznesplan u jakiegoś pewniaka " gdzie jak nie przejdzie zwraca Ci pieniadze " i możesz śmiało działać , radzę dobrać sobie osobę starszą która już jest w temacie bo formalnosci mogą Cię pochłonąć.
A jest takie coś że zwraca hajs jak nie dostane? ;o Masz może namiary na takich gości ?


RE: Czy dostanę na takie cos dofinansowanie? - Dropsmaker - 18-12-2016 14:36

Najlepiej to wejdź na stronę UP odpowiednią dla swojego miejsca zameldowania i tam będziesz miał WSZYTSKIE szczegółowe informacje na temat tego kto dostaje i na co dotacje, bo co innego obowiązuje przy tych od państwa, a co innego od UE. Zresztą, tam pisze jak wół kto dostać nie może - np fryzjer albo tatuażysta. Nie sądzę żebyś był w gronie wykluczeń, ale tam na pewno sprawdzisz zamiast gdybąć.


RE: Czy dostanę na takie cos dofinansowanie? - WI Project - 24-01-2017 12:10

Wszystko zależy od dobrego biznesplanu. Jak startowałem z działalnością dostałem dotacje związaną ze sprzedażą internetową.


RE: Czy dostanę na takie cos dofinansowanie? - mks22 - 30-01-2017 14:36

Na pewno znacznie łatwiej jest o dofinansowanie, jeżeli wcześniej przeprowadzi się dokładną analizę rynku, skupiając się głównie na rozpoznaniu otoczenia konkurencyjnego. Ze swojego doświadczenia mogę zaświadczyć, że instytucje przyznające dotacje (zwłaszcza urzędy pracy), patrzą na wnioskodawcę znacznie przychylnie, kiedy takie biznesplan zawiera takie elementy.

Osobiście przed założeniem własnej działalności skorzystałem z oferty jednej z firm badawczych; za proste i szybkie badanie zapłaciłem parę groszy, ale dzięki przeprowadzonej analizie rynku dostałem pieniądze na rozpoczęcie działalności. Dla zainteresowanych podaję link:

http://www.analizy-rynku.pl/


RE: Czy dostanę na takie cos dofinansowanie? - karo1919 - 12-09-2017 13:42

Mojemu koledze powiedzieli wprost, że w chwili obecnej bardziej stawiają na usługi niż sprzedaż i nie dostał dofinansowania na sklep. Z Urzędami to naprawdę loteria, ale jest wiele dofinansowań z innych insytucji czy z UE, może tego poszukaj.


RE: Czy dostanę na takie cos dofinansowanie? - djram - 02-11-2017 18:24

Sam prowadzę taką działalność. Znajomy otwierał ostatnio dostał z unii te 18 kafelków.

Bo musisz złożyć papiery, że chcesz otworzyć serwis telefonów a nie sklep z pokrowcami bo żaden urzędnik nie da ci na to dofinansowania Big Grin