Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktywny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Aktywny zarobek (/Temat-Aktywny-zarobek-134546)



Aktywny zarobek - Zaróbmy Razem - 14-06-2016 13:19

Witam.

Zainwestowałem w kilka serwisów, ale trzeba tam zaglądać raz na jakiś czas, mam sporo wolnego czasu, a nie mam co z nim zrobić.

Chciałbym się dowiedzieć czy znacie jakiś sposoby na aktywny zarobek, nie musi być duży, ale fajnie gdyby był Big Grin

Chodzi o coś w stylu poświęcony czas - parę groszy.

Nie chodzi mi o szukanie poleconych, nie chodzi mi o napierniczanie w przycisk w kranach lub oglądanie reklam.

Szukam czegoś co będę mógł porobić sobie sam, w ciszy i na tym zarobić.


RE: Aktywny zarobek - mahuzz - 14-06-2016 17:28

Subskrypcje SMS, PPA, PPI. Mnóstwo tego


RE: Aktywny zarobek - Zaróbmy Razem - 15-06-2016 12:10

Tak, wiem, o tym wszystkim czytałem. W subskrypcjach się nie sprawdziłem, nie jest to dla mnie.

Myślałem o czymś pokroju copywriter-a albo coś w ten deseń.


RE: Aktywny zarobek - qwertybsk - 15-06-2016 12:43

Najlepiej poczytać dzienniki innych osób i porozglądać się Smile


RE: Aktywny zarobek - bestek112 - 15-06-2016 12:47

Np tutaj możesz pisać teksty za kase, https://gieldatekstow.pl/.
Jak poszukasz na forum to też znajdziesz tematy o tym Wink


RE: Aktywny zarobek - Zaróbmy Razem - 15-06-2016 16:05

(15-06-2016 12:47)bestek112 napisał(a):  Np tutaj możesz pisać teksty za kase, https://gieldatekstow.pl/.
Jak poszukasz na forum to też znajdziesz tematy o tym Wink

Tak, tylko jak zwykle brak zleceń na tematy, w których bym się sprawdził Big Grin

Po za tym, zleceniami jest tyle osób zainteresowanych, że ktoś mający 0/0 ma niewielkie szanse na to, żeby dostać zlecenie Tongue


RE: Aktywny zarobek - richbutterfly - 15-06-2016 16:34

Pisz o czym chcesz a później ktoś kupi.


RE: Aktywny zarobek - tomek019 - 15-06-2016 18:36

MXRevshare, Traffic Monsoon, i pare innych revsharow oferuja platne reklamy zacznij od tego.
Dołóż sobie jeszcze platne ankiety i taski na Clixense i mozesz bez inwestycji fajnie zaczać.


Cashlinks w Revsharach a pozniej zakup paczek jak Ci sie uzbiera Wink
Metoda numer 3 w moim filmie






RE: Aktywny zarobek - Zaróbmy Razem - 15-06-2016 18:40

(15-06-2016 18:36)tomek019 napisał(a):  MXRevshare, Traffic Monsoon, i pare innych revsharow oferuja platne reklamy zacznij od tego.
Dołóż sobie jeszcze platne ankiety i taski na Clixense i mozesz bez inwestycji fajnie zaczać.


Cashlinks w Revsharach a pozniej zakup paczek jak Ci sie uzbiera Wink
Metoda numer 3 w moim filmie




TrafficMonsoon póki co jeszcze ma problemy, zastanowię się jak odzyskają kase z PP, o ile odzyskają...

MXRevShare, to ten, w którym mozna wyklikać 5$ w 10 dni z reklam?

Ankiety i Taski na CS... Bawiłem sie w to, po wypełnieniu każdej ankiety dostawałem komunikat, że jednak sie do niej nie nadaje. Usunąłem konto.


RE: Aktywny zarobek - 11natinka11 - 07-07-2016 20:06

może płatne ankiety...