Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting, jaki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Hosting, jaki? (/Temat-Hosting-jaki-134494)



Hosting, jaki? - bestek112 - 13-06-2016 12:06

Cześć wszystkim.

Planuje przerzucić się na wordpressa i chciałem wykupić hosting. Pytanie brzmi, gdzie go wykupić? Home.pl?


RE: Hosting, jaki? - krutek90 - 13-06-2016 12:11

Wybór masz ogromny np:
WebH.pl
Hitme.pl
Neteasy.pl
Zenbox.pl
Cal.pl
Kei.pl

Wybierz odpowiedni dla siebie Smile


RE: Hosting, jaki? - bestek112 - 13-06-2016 12:14

Myślę nad Home.pl, ale nie wiem czy pod wordpressa będzie ok.

Edit:
Potrzebuje opcji, płatność co miesiąc.


RE: Hosting, jaki? - krutek90 - 13-06-2016 12:20

Wybierz jedną z dwóch Webh.pl lub Hitme.pl (korzystam i polecam).


RE: Hosting, jaki? - sprzetok - 13-06-2016 20:35

Polecam linuxpl.pl sam sie przesiadlem z VPS i dziala bardzo stabilnie, bez limitu baz nawet po php7, z pełnym anoninem +direct - proserwer.pl testuje od 4 miechow i 4 domeny dzialaja bez zarzutu.


RE: Hosting, jaki? - flown - 13-06-2016 20:47

(13-06-2016 12:06)bestek112 napisał(a):  Cześć wszystkim.

Planuje przerzucić się na wordpressa i chciałem wykupić hosting. Pytanie brzmi, gdzie go wykupić? Home.pl?

Domyślam się, że nie masz żadnych wygórowanych wymagań?
Bierz Biznes-host.pl albo mintshost.pl. Chyba nie ma sensu przepłacać na początek, a jakiś ruch udźwignie, później przejdziesz na coś lepszego jak będzie potrzeba.
No chyba, że wiesz jaki bedziesz miał ruch to napisz Wink


RE: Hosting, jaki? - nitram - 13-06-2016 20:58

zależy co tam na tej stronie chcesz mieć, jesli dopiero startujesz i chcesz po prostu coś żeby działało to w zasadzie bierz obojętnie co tam ci pasuje najtańszego a wraz z rozwojem strony możesz zawsze się przerzucić tym bardziej że piszesz że co miesiąc będziesz pakiet kupować. Ja miałem na az.pl na początku pół roku przebolałem a teraz lecę na devil-host i w porównaniu do az to jest rakieta.


RE: Hosting, jaki? - lechoo - 13-06-2016 21:21

(13-06-2016 12:06)bestek112 napisał(a):  Cześć wszystkim.

Planuje przerzucić się na wordpressa i chciałem wykupić hosting. Pytanie brzmi, gdzie go wykupić? Home.pl?

Na początek starczy ci ten pakiet za 3 zł na http://proserwer.pl/?d=hosting_www_porownanie
Jak Ci się strona rozwinie i będziesz miał mnóstwo uu to można wtedy przenieść na inny serwer


RE: Hosting, jaki? - bestek112 - 13-06-2016 21:23

Wykupiony na devil-host Wink


RE: Hosting, jaki? - peterus92 - 18-07-2016 23:11

ja tam polecam mydevil.net mam tam konto od stycznia M2 standardowo SSD i takie tam za 25zł miesięcznie. Strona na HDDeku jest strasznie wolna tak samo panel admin i jakieś cieższe wtyczki więc SSD. DO tego polecam super cache i plugin organizer + yast SEO bez tego nawet nie zaczynaj + zaopatrz się w jakąś skórkę z kolekcji premium - po doistalowywaniu wiekszej ilosc wtyczek patrz na zużycie ramu nigdzie tyle nie dostaniesz jak na mydevilu ja mam 2GB ramu dal wp na luzie ustawilem 1GB aha i w dodatku max upload size to 1gb wiec jest zajebiście.