Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co kupić na amerykańskim amazonie, co sprzedam łatwo w polsce? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co kupić na amerykańskim amazonie, co sprzedam łatwo w polsce? (/Temat-Co-kupic-na-amerykanskim-amazonie-co-sprzedam-latwo-w-polsce-134485)



Co kupić na amerykańskim amazonie, co sprzedam łatwo w polsce? - Dean Ambrose - 13-06-2016 07:12

Mam ponad 500$ na amazonie USA. Co mogę kupić (najlepiej w wersji cyfrowej) co łatwo sprzedam w Polsce, i nie będę stratny więcej niż 20%?
Myślałem o kodach do PS+, ale te z USA nie działają na polskich konsolach.


RE: Co kupić na amerykańskim amazonie, co sprzedam łatwo w polsce? - bestek112 - 13-06-2016 07:51

Może jakieś gry na PC czy konsole. Dużo tego jest Rolleyes Możesz też zgadać się z kimś co chce coś z Amazona a zapłaci ci w PLN.


RE: Co kupić na amerykańskim amazonie, co sprzedam łatwo w polsce? - Dean Ambrose - 13-06-2016 08:14

Gry na PC czy konsole będą tylko w wersji angielskiej.
A gdzie mogę znaleźć ludzi, którzy chcą coś kupić na amazonie?


RE: Co kupić na amerykańskim amazonie, co sprzedam łatwo w polsce? - Noozer - 13-06-2016 08:51

Napisz na pw, to ci podpowiem Wink


RE: Co kupić na amerykańskim amazonie, co sprzedam łatwo w polsce? - mysc - 13-06-2016 12:58

(13-06-2016 08:14)Dean Ambrose napisał(a):  Gry na PC czy konsole będą tylko w wersji angielskiej.
A gdzie mogę znaleźć ludzi, którzy chcą coś kupić na amazonie?

To oni powinni znaleźć Ciebie - ale musisz dać się znaleźć. Wystawiłbym to na allegro i dodatkowo zareklamował w jak największej ilości grup "kupię / sprzedam" na FB Smile


RE: Co kupić na amerykańskim amazonie, co sprzedam łatwo w polsce? - Podgor - 13-06-2016 15:11

Nie wiem, czy nie łatwiej wyjdzie znalezienie kogoś ze stanów, kto odkupi całe konto za mniej, niż jest warte.
Przesyłki z USA są drogie, plus często dochodzi podatek.