Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak rozwinąć Fanpage ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak rozwinąć Fanpage ? (/Temat-Jak-rozwinac-Fanpage-134121)



Jak rozwinąć Fanpage ? - KillereQ - 04-06-2016 10:02

chce rozwinąć fanpage do dużej ilości , wie ktoś może jak to zrobić czy jakimi wskazówkami sie kierować ? , za pomoc daję reputa Big Grin


RE: Jak rozwinąć Fanpage ? - sulliwan93 - 04-06-2016 10:13

Mam podobny problem. Ruch jest, progresu nie ma.


RE: Jak rozwinąć Fanpage ? - hosezbsk - 04-06-2016 10:40

Chwytliwa nazwa plus share to share


RE: Jak rozwinąć Fanpage ? - Bravo - 04-06-2016 10:48

@[sulliwan93] @[KillereQ] Dobrym pomysłem może być reklama FaceBook, która wcale nie jest droga, a jeżeli Fanpage ma to coś może przynieść ze sobą wielu użytkowników.


RE: Jak rozwinąć Fanpage ? - bestek112 - 05-06-2016 23:20

Zawsze można pospamować na grupach na FB linkiem do FP ale to może przynieść różne efekty.


RE: Jak rozwinąć Fanpage ? - Hopekk94 - 06-06-2016 00:46

mozesz ode mnie kupic reklame Wink 500 like minimum Ci wbije Wink


RE: Jak rozwinąć Fanpage ? - Wojo-MyLead - 06-06-2016 12:45

Najlepszym sposobem na szybkie rozpromowanie Fanpage, jest wymyślenie akcji typu "Polub i Udostępnij aby... lub/i napisz w komentarzu co..."

Może to być konkurs, lub jakieś wydarzenie, zachęcenie do dyskusji itd.

Post rozchodzi się viralowo, i w bardzo krótkim czasie zwiększa swój zasięg

Z doświadczenia wiem, że tym sposobem idzie rozkręcić FP w bardzo krótkim czasie!

Cytat:Kampanie viralowe to współcześnie jedna z najpopularniejszych form reklamy wirusowej (z ang. viral marketing). Marketing wirusowy polega na zaaranżowaniu sytuacji, w której to sami stali lub potencjalni klienci zaczynają rozpowszechniać wśród siebie i swoich przyjaciół oraz znajomych informację na temat danego produktu, usługi i firmy.



RE: Jak rozwinąć Fanpage ? - filmik.tv - 08-06-2016 15:01

(04-06-2016 10:48)Bravo napisał(a):  @[sulliwan93] @[KillereQ] Dobrym pomysłem może być reklama FaceBook, która wcale nie jest droga, a jeżeli Fanpage ma to coś może przynieść ze sobą wielu użytkowników.

Te reklamy nic nie dają, nawet te drogie, niestety.

Najlepiej zrobić konkurs, chociaż też nie wiem czy to coś da, bo już ludzie niechętnie podchodzą do tego, reklamować możesz na forach, nie wiem o jakiej tematyce to fanpage, do jakiech wiekowo użytkowników, jeśli do młodych , to trzeba tam reklamować gdzie są młodzi ludzie, takie fora typu poszkole, itp.