Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]POniedzialek restock z list5 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]POniedzialek restock z list5 (/Temat-Rozwiazane-POniedzialek-restock-z-list5-13393)



[Rozwiązane]POniedzialek restock z list5 - Maj00r - 11-09-2010 20:29

Mam pytanie czy jeżeli miesiąc temu zamówiłem na restocku 25 dolcoów na innym restocku to na tym restocku w poniedziałek bd mógł wziąć udział żądnych tapet ani tych kont silver nie mam ani nie miałem ????


RE: POniedzialek restock z list5 - bmw00 - 11-09-2010 20:30

jeśli kupiłeś na restocku 25 $ i dostałeś to nie możesz

moje zdanie


RE: POniedzialek restock z list5 - Miu - 11-09-2010 21:16

Poruszane dziś wielokrotnie na forum.jeśli zamówiłeś COKOLWIEK INNEGO niż tapetka(nawet jeśli cos ci anulowali) to nie mozesz wziaść udziału w poniedziałkowym restocku.


RE: POniedzialek restock z list5 - Maj00r - 12-09-2010 12:22

ale lipa ' ;/ xd


RE: POniedzialek restock z list5 - Admin - 13-09-2010 01:38

wiec zamykam


[Rozwiązane]POniedzialek restock z list5 - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.