Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Druga praca przy komputerze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Druga praca przy komputerze (/Temat-Druga-praca-przy-komputerze-133856)

Strony: 1 2


Druga praca przy komputerze - Pavvel - 29-05-2016 16:23

Siema! Zaczynam niedlugo prace stateczną. Całe wakacje, siedzenie w recepcji. Praktycznie cały czas wolny, praca opiera się na odbieraniu telefonów i na tym koniec. Wygląda to tak, że w rzeczywistości jest mnostwo czasu przy komputerze. Nudzą mnie kwestie, ogladania seriali czy grania w niewiadomo co (pracuje na iOS, to i tak za wiele nie pogram) Więc chetnie dorobiłbym sobie kilka stówek. Ciężko mi powiedzieć, co mógłbym robic. Mam lekkie pióro to na pewno, znam się trochę na komputerach i portalach spolecznosciowych. Bawiłem się pół roku temu w Leadmore i cały ten temat, ale mówiac szczerze, wygladało to fatalnie. Prawdopodobnie przez 3 tygodnie walki z postawieniem fajnego fanpage, który i tak nie wyszedl fajny, wyszedl zarobek w granicy kilku złotych. Nie oczekuje milionów, a mały, dodatkowy zastrzyk gotówki na benzyne Smile


RE: Druga praca przy komputerze - AlucyBlue - 29-05-2016 18:54

moze textbookers? Smile


RE: Druga praca przy komputerze - tomek019 - 29-05-2016 21:26

Jesli w gre wchodzila by inwestycja to mialbys pare minut roboty na telefonie Wink
a jesli nie , a chcesz jedynie dorobic na telefonie to zainteresuj sie jakimis aplikacjami gdzie sie sciaga gry na tel i dostajesz jakies grosze


RE: Druga praca przy komputerze - GreenVolume - 29-05-2016 21:34

(29-05-2016 21:26)tomek019 napisał(a):  Jesli w gre wchodzila by inwestycja to mialbys pare minut roboty na telefonie Wink
a jesli nie , a chcesz jedynie dorobic na telefonie to zainteresuj sie jakimis aplikacjami gdzie sie sciaga gry na tel i dostajesz jakies grosze

Nie pisał, że chce dorobić na telefonie tylko, że pracuje jako recepcjonista i odbiera tylko telefony a komputer stoi i się marnuje. beka


RE: Druga praca przy komputerze - bestek112 - 29-05-2016 22:10

Polecam zapoznać się z moją sygnaturą, może Cię zaciekawi Smile


RE: Druga praca przy komputerze - Zielno - 30-05-2016 11:08

Cześć, a czy ktoś zarobił coś na awanser.pl? Będę wdzięczna za infoWink


RE: Druga praca przy komputerze - rejwus15 - 30-05-2016 11:34

Mi tylko przychodzi na myśl zarabianie na akcjach.
Kubigo, mypay i tak dalej.


RE: Druga praca przy komputerze - Wojo-MyLead - 30-05-2016 13:20

@pavvel

Jak byś chciał ponownie spróbować swoich sił w SUB SMS, odezwij się do mnie to pomogę Ci wystartować Smile


RE: Druga praca przy komputerze - KillereQ - 30-05-2016 18:43

może apki ?


RE: Druga praca przy komputerze - miki87 - 04-06-2016 21:09

A może program MXrevshare. Klikając 100 reklam dziennie bez żadnych inwestycji można zarobić 15$ miesięcznie. Przy dodatkowej inwestycji zarobki wzrastają. O szczegółach mogę porozmawiać na priv. POzdriawiam